Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Teenindusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Triin Roostfeldt juhataja 4355613 triin.roostfeldt@keskkonnaamet.ee Eesti
Sigrit Meister personali peaspetsialist 56934626 sigrit.meister@keskkonnaamet.ee Eesti
Erika Holter-Padjus referent 4477388 erika.holter-padjus@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Ellen Kevvai referent 7868360 53429429 ellen.kevvai@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Sirje Kukk referent 3258401 sirje.kukk@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Anneli Pennert referent 3848688 anneli.pennert@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Kristi Peterson referent 7302240 56296437 kristi.peterson@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Urve Pruulman referent 4355610 urve.pruulman@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Liisa Ruisu klienditeeninduse spetsialist 4841171 liisa.ruisu@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Krista Sarapuu klienditeeninduse spetsialist 7762432 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiina Smõtškov referent 4724720 5071086 tiina.smotskov@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Epp Toss referent 4636820 53017916 epp.toss@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Kaive Päeva referent 6644900 56893202 kaive.paeva@keskkonnaamet.ee Tallinn (Kiirgusosakond)
Tiina Normak referent 3324401 tiina.normak@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Inge Kiisler arhivaar 53264864 inge.kiisler@keskkonnaamet.ee Eesti
Marge Pezonen referent 6807901 marge.pezonen@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Margit Klein referent 6807402 56930801 margit.klein@keskkonnaamet.ee Tallinn (juhtkond)
Merle Arupõld referent 7990900 merle.arupold@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Jaanika Niklas referent 4527777 jaanika.niklas@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Sigrid Timm referent 6744800 sigrid.timm@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Jaanika Reitel personaliarvestuse peaspetsialist 4355616 jaanika.reitel@keskkonnaamet.ee Eesti

Üldosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Indrek Tuulik juhataja 5227002 indrek.tuulik@keskkonnaamet.ee Eesti
Rita Orusaar peaspetsialist 5156107 rita.orusaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Lüüli Junti peajurist 6807435 5068117 luuli.junti@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Kaiste finantsjuht 6807439 5049233 siiri.kaiste@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiit Koit spetsialist 6744811 5025230 tiit.koit@keskkonnaamet.ee Eesti
Merle Lepik spetsialist 53096404 merle.lepik@keskkonnaamet.ee Eesti
Avo Matsiselts spetsialist 3295537/329393 53301620 avo.matsiselts@keskkonnaamet.ee Eesti
Sander Ollik peaspetsialist 6807442 56999699 sander.ollik@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Paloots jurist 53494399 maiu.paloots@keskkonnaamet.ee Eesti
Kadi Piigli spetsialist 56878604 kadi.piigli@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Säkk spetsialist 56975068 kristi.sakk@keskkonnaamet.ee Eesti
Ago Treialt spetsialist 5236455 ago.treialt@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Võime spetsialist 5119889 toomas.voime@keskkonnaamet.ee Eesti
Martti Kirotaja spetsialist 53540929 martti.kirotaja@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristiin Jääger jurist 6807424 53264744 kristiin.jaager@keskkonnaamet.ee Eesti
Jane Adler-Potisepp jurist 6807406 56921990 jane.adler-potisepp@keskkonnaamet.ee Eesti
Signe Lehtme jurist 56940995 signe.lehtme@keskkonnaamet.ee Eesti
Andi Liblikman jurist 680 7480 58650009 andi.liblikman@keskkonnaamet.ee Eesti

Keskkonnaosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Rein Kalle juhataja 5063384 rein.kalle@keskkonnaamet.ee Eesti
Dagmar Undrits välisõhu peaspetsialist 6807423 56930553 dagmar.undrits@keskkonnaamet.ee Eesti
Vivian Uibo nõunik 5052687 vivian.uibo@keskkonnaamet.ee Eesti
Milvi Aun vee peaspetsialist 3848686 5054935 milvi.aun@keskkonnaamet.ee Eesti
Rebeka Hansen-Vera vee peaspetsialist 56722024 rebeka.hansen-vera@keskkonnaamet.ee Eesti
Elina Leiner vee peaspetsialist 4477387 56898533 elina.leiner@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Merisalu keskkonnakorralduse peaspetsialist 6807477 56674574 maiu.merisalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Triin Mägi vee juhtivspetsialist 56916554 triin.magi@keskkonnaamet.ee Eesti
Irma Pakkonen keskkonnakorralduse peaspetsialist 6807403 irma.pakkonen@keskkonnaamet.ee Eesti
Kätlin Juuram vee peaspetsialist 7500450 katlin.juuram@keskkonnaamet.ee Eesti
Monika Tischler kliima peaspetsialist 4355620, 59117770 monika.tischler@keskkonnaamet.ee Eesti
Sigrid Turja projektijuht 6744825 56980180 sigrid.turja@keskkonnaamet.ee Eesti
Aly Valvas infosüsteemide peakasutaja 56951677 aly.valvas@keskkonnaamet.ee Eesti
Annika Konovalov kliima peaspetsialist 56944935 annika.konovalov@keskkonnaamet.ee Eesti
Kai Ginter vee peaspetsialist 56994373 kai.ginter@keskkonnaamet.ee Eesti

Maapõuebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Marju Kuldmaa maapõuespetsialist 7762419 5138740 marju.kuldmaa@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Triinu Lember maapõuespetsialist 4527773 56822097 triinu.lember@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Aulis Saarnits maapõuespetsialist 6807914 5106954 aulis.saarnits@keskkonnaamet.ee Võru-, Põlvamaa
Aare Mark maapõuespetsialist 5064227 aare.mark@keskkonnaamet.ee Valga- ja Viljandimaa
Viktoria Burtin maapõuespetsialist 4841182 56885603 viktoria.burtin@keskkonnaamet.ee Järva-, Raplamaa
Martin Nurme juhataja 56933839 martin.nurme@keskkonnaamet.ee Eesti
Moonika Aunpuu maapõuespetsialist 56980504 moonika.aunpuu@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Harry Kuivkaev maapõuespetsialist 6744804 56992224 harry.kuivkaev@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Tiit Rahe maapõue peaspetsialist 56215670 tiit.rahe@keskkonnaamet.ee Eesti
Agnes Kapanen maapõuespetsialist 435 5621 56927090 agnes.kapanen@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Lilli Tamm maapõuespetsialist 674 4803 56992028 lilli.tamm@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa

Kompleksloabüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Emma Krikova juhataja 3324420 5106349 emma.krikova@keskkonnaamet.ee Eesti
Maikel Daniel kompleksloaspetsialist 6807902 5044312 maikel.daniel@keskkonnaamet.ee Harju-, Lääne-Viru-, Põlva-, Tartu-
Kairi Dräbtsinskaja kompleksloaspetsialist 4355619 kairi.drabtsinskaja@keskkonnaamet.ee Jõgeva- ja Lääne-Virumaa
Alar Valdmann kompleksloa peaspetsialist 4724732 alar.valdmann@keskkonnaamet.ee Eesti
Ingrid Vinn kompleksloaspetsialist 5101355 ingrid.vinn@keskkonnaamet.ee Eesti
Elar Vulla kompleksloaspetsialist 53468050 elar.vulla@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva- ja Raplamaa
Merike Rosin kompleksloaspetsialist 54553140 merike.rosin@keskkonnaamet.ee
Tatjana Filipjeva kompleksloaspetsialist 3324412 tatjana.filipjeva@keskkonnaamet.ee Eesti
Inna Mihhailova kompleksloaspetsialist 3324416 5060897 inna.mihhailova@keskkonnaamet.ee Eesti
Riina Vaht kompleksloaspetsialist 3324404 riina.vaht@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristiina Tiits kompleksloaspetsialist 56237770 kristiina.tiits@keskkonnaamet.ee Eesti
Diana Enkeli kompleksloaspetsialist 55953181 diana.enkeli@keskkonnaamet.ee Eesti

Keskkonnatasubüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Ahto Eesmäe juhataja 6807475 56712141 ahto.eesmae@keskkonnaamet.ee Eesti
Eva Suurkaev peaspetsialist 5690 8272 eva.suurkaev@keskkonnaamet.ee Eesti
Marite Kungla peaspetsialist 56878056 marite.kungla@keskkonnaamet.ee Eesti
Laura Kikkas peaspetsialist 56880353 laura.kikkas@keskkonnaamet.ee Eesti
Kerli Ojakivi peaspetsialist 6807912 kerli.ojakivi@keskkonnaamet.ee Eesti
Oliver Pabusk peaspetsialist 5114729 oliver.pabusk@keskkonnaamet.ee Eesti

Jäätmebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Reet Siilaberg juhataja 58849116 reet.siilaberg@keskkonnaamet.ee Eesti
Katrin Kaare jäätme peaspetsialist 6807421 53000843 katrin.kaare@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristo Keevend jäätmespetsialist 3848684 kristo.keevend@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa, Tallinn 
Kaisa Kivila jäätmespetsialist 3258410 53943367 kaisa.kivila@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Eve Konsap jäätmespetsialist 6807915 53417916 eve.konsap@keskkonnaamet.ee Põlva-, Valga-, Võrumaa
Reet Nemliher jäätmespetsialist 53078839 reet.nemliher@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Piret Peeterson jäätmespetsialist 4724733 53345640 piret.peeterson@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Tea Pärnik jäätmespetsialist 56950192 tea.parnik@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Peeter Oja jäätmespetsialist 4477373 peeter.oja@keskkonnaamet.ee Pärnu-, Viljandimaa
Annika Pertman jäätme peaspetsialist 56988184 annika.pertman@keskkonnaamet.ee Eesti
Helen Akenpärg jäätmespetsialist 3848680 helen.akenparg@keskkonnaamet.ee Harjumaa, Tallinn
Dagny Kungus jäätmespetsialist 6744815 dagny.kungus@keskkonnaamet.ee Tallinn, Harjumaa
Katrin Vene jäätmespetsialist 6744826 katrin.vene@keskkonnaamet.ee Tallinn, Harjumaa

Kiirgusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Karin Muru nõunik 6644917 53063562 karin.muru@keskkonnaamet.ee Eesti
Ilmar Puskar juhataja 6644905 5266477 ilmar.puskar@keskkonnaamet.ee Eesti
Maria Leier nõunik 56898715 maria.leier@keskkonnaamet.ee Eesti

Kiirgusseire büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Monika Lepasson juhataja 6644923 56642976 monika.lepasson@keskkonnaamet.ee Eesti
Uko Rand kiirgusseire peaspetsialist 6644927 58602302 uko.rand@keskkonnaamet.ee Eesti
Tatjana Bukarina TLD peaspetsialist 6644915 53003180 tatjana.bukarina@keskkonnaamet.ee Eesti
Eia Jakobson labori juhataja 6644910 5282346 eia.jakobson@keskkonnaamet.ee Eesti
Kiira Kornõševa TLD peaspetsialist 6644904 53432798 kiira.kornoseva@keskkonnaamet.ee Eesti
Larissa Palmin labori peaspetsialist 6644902 5037748 larissa.palmin@keskkonnaamet.ee Eesti
Alar Polt kiirgusseire peaspetsialist 6644912 53035703 alar.polt@keskkonnaamet.ee Eesti
Jana Mihkelson labori peaspetsialist 6644911 56938817 jana.mihkelson@keskkonnaamet.ee Eesti

Kiirguskaitse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Jelena Šubina kiirguskaitse peaspetsialist 6644914 53032536 jelena.subina@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Kuulmann kiirguskaitse peaspetsialist 6644908 56499104 margit.kuulmann@keskkonnaamet.ee Eesti
Marina Lacis kiirguskaitse peaspetsialist 6644907 56845944 marina.lacis@keskkonnaamet.ee Eesti
Merilin Šaitor kiirguskaitse peaspetsialist 6644922 56997841 merilin.saitor@keskkonnaamet.ee Eesti
Merje Lauri Kiirguskaitse peaspetsialist 6644926 56930761 merje.lauri@keskkonnaamet.ee Eesti
Richard Lõhkivi kiirguskaitse peaspetsialist 6644920 56997845 richard.lohkivi@keskkonnaamet.ee Eesti

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.