Kontaktid

Keskkonnaameti üldtelefon: 680 7438, e-post: info@keskkonnaamet.ee
E-teenuste klienditoe telefon: 662 5999, e-post: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Metsaosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Olav Etverk juhataja 452 7771 503 2190 olav.etverk@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanus Kala nõunik 799 0915 514 4510 jaanus.kala@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Avikson metsahoiu spetsialist 5686 7232 margit.avikson@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Lembit Alliksaar metsahoiu spetsialist 510 7985 lembit.alliksaar@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Märt Bratka metsauuenduse peaspetsialist 733 9393 520 7198 mart.bratka@keskkonnaamet.ee Eesti
Andres Hendrikson metsahoiu spetsialist 503 0815 andres.hendrikson@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kim Järvpõld metsanduse spetsialist 515 7853 kim.jarvpold@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Tiina Jüris metsanduse juhtivspetsialist 510 9316 tiina.juris@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Pille Kaisel metsanduse spetsialist 472 4232 504 9584 pille.kaisel@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Tõnu Kajaste metsanduse spetsialist 528 9691 tonu.kajaste@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Urmas Lambut metsanduse spetsialist 524 8972 urmas.lambut@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Heini Landra metsanduse spetsialist 511 7422 heini.landra@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Mihkel Luige metsanduse spetsialist 503 0814 mihkel.luige@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Leiger Metsalu metsanduse spetsialist 384 8683 510 9733 leiger.metsalu@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Liivi Mõniste metsanduse spetsialist 463 6838 5305 6308 liivi.moniste@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Tanel Niklus metsanduse peaspetsialist 776 2414 529 2466 tanel.niklus@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanus Nilp metsanduse juhtivspetsialist 510 9735 jaanus.nilp@keskkonnaamet.ee Lääne regioon
Margus Noorkõiv metsanduse spetsialist 524 4467 margus.noorkoiv@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Rando Omler metsauuenduse ja metsakaitse peaspetsialist 528 9687 rando.omler@keskkonnaamet.ee Eesti
Peeter Paunmaa metsanduse spetsialist 5344 8701 peeter.paunmaa@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Ain Pommer metsahoiu spetsialist 5346 5726 ain.pommer@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Kalmer Puusaar metsanduse spetsialist 799 0911 514 4511 kalmer.puusaar@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Peep Põlma metsanduse spetsialist 510 7965 peep.polma@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Priit Pääslane metsahoiu spetsialist 515 7852 priit.paaslane@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Külli Rahu metsahoiu spetsialist 506 9841 kulli.rahu@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Toomas Rebassoo metsahoiu peaspetsialist 674 4808 523 4270 toomas.rebassoo@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Marvi Reimann metsanduse spetsialist 514 3673 marvi.reimann@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Mare Rennel metsahoiu spetsialist 5347 0055 mare.rennel@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Tõnis Ruber metsahoiu spetsialist 472 4728 514 9148 tonis.ruber@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Ave Sadam metsahoiu peaspetsialist 447 7385 512 4689 ave.sadam@keskkonnaamet.ee Lääne regioon
Arne Sepp metsanduse spetsialist 384 8683 510 9732 arne.sepp@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Teet Tamm metsahoiu spetsialist 501 9274 teet.tamm@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Eda Tetlov metsauuenduse peaspetsialist 733 9377 501 4058 eda.tetlov@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiia Tänavsuu metsahoiu spetsialist 463 6837 516 7132 tiia.tanavsuu@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Saaremaa
Meeta Uibo metsanduse spetsialist 510 9321 meeta.uibo@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Uno Vaha metsanduse spetsialist 5347 0143 uno.vaha@keskkonnaamet.ee Valga-, Viljadimaa
Kalvi Tammets metsahoiu spetsialist 435 5614 513 3716 kalvi.tammets@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Madis Kullamaa metsahoiu spetsialist 5750 3069 madis.kullamaa@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Liilia Tamm metsanduse juhtivspetsialist 325 8402 5692 8735 liilia.tamm@keskkonnaamet.ee Põhja regioon
Kristjan Ait metsahoiu peaspetsialist 5682 6112 kristjan.ait@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Raul Veerme metsanduse spetsialist 5699 5408 raul.veerme@keskkonnaamet.ee Valga-, Võrumaa
Ene Pae metsahoiu spetsialist 5662 7662 ene.pae@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Grete Alexandra Kendaru metsahoiu spetsialist 5699 4503 grete.kendaru@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Heidi Salujõe metsahoiu spetsialist 5699 3706 heidi.salujoe@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Madis Anton metsahoiu spetsialist 5699 2132 madis.anton@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Raimond Kaev metsahoiu spetsialist 5695 1141 raimond.kaev@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Tõnis Saarmets metsanduse spetsialist 5665 2049 tonis.saarmets@keskkonnaamet.ee Lääne Virumaa

Jahinduse ja vee-elustiku büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Aimar Rakko juhataja 5306 9104 aimar.rakko@keskkonnaamet.ee Eesti
Jan Siimson peaspetsialist 5346 0774 jan.siimson@keskkonnaamet.ee Eesti
Margo Tannik jahinduse peaspetsialist 786 8364 516 0148 margo.tannik@keskkonnaamet.ee Eesti (sh Põlvamaa)
Ivar Marlen jahinduse spetsialist 463 6821 5304 0354 ivar.marlen@keskkonnaamet.ee Pärnu-,Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Mihkel Pastik jahinduse spetsialist 5304 4134 mihkel.pastik@keskkonnaamet.ee Viljandi-, Valga-, Võrumaa
Uno Treier jahinduse spetsialist 484 1181 514 9565 uno.treier@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa
Kerli Pettai vee-elustiku spetsialist 5366 2619 kerli.pettai@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Märt Kesküla vee-elustiku spetsialist 463 6823 523 4410 mart.keskula@keskkonnaamet.ee Lääne regioon, va Rapla
Arno Sildos vee-elustiku spetsialist 674 4813 5300 4038 arno.sildos@keskkonnaamet.ee Põhja regioon, ka Rapla
Raivo Sass jahinduse spetsialist 5688 6919 raivo.sass@keskkonnaamet.ee Ida-Viru-, Lääne-Viru-, Jõgeva-, Tartumaa

Looduskaitse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Tarvo Roose juhataja 680 7471 5780 8023 tarvo.roose@keskkonnaamet.ee Eesti
Marko Angerjärv looduskasutuse peaspetsialist 511 9932 marko.angerjarv@keskkonnaamet.ee Eesti
Agu Leivits nõunik 510 1175 agu.leivits@keskkonnaamet.ee Eesti
Raili Lille spetsialist 335 0304 raili.lille@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaja Lotman nõunik 472 4223 524 7899 kaja.lotman@keskkonnaamet.ee Eesti
Maris Tamm projektijuht 680 7449 5332 0513 maris.tamm@keskkonnaamet.ee Eesti
Anni Saar spetsialist 463 6833 anni.saar@keskkonnaamet.ee Eesti
Jaanus Tuusti projektijuht 511 8445 jaanus.tuusti@keskkonnaamet.ee Eesti
Nele Sõber projektijuht 5770 2225 nele.sober@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Märt Öövel looduskasutuse peaspetsialist 740 6819 5306 8315 mart.oovel@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaidi Erik projekti spetsialist 5666 4780 kaidi.erik@keskkonnaamet.ee Eesti
Janne Mölder spetsialist 786 8362 janne.molder@keskkonnaamet.ee Eesti

Liigikaitse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Marju Erit juhataja 5649 6373 marju.erit@keskkonnaamet.ee Eesti
Selve Pitsal liigikaitse peaspetsialist 463 6839 5682 2051 selve.pitsal@keskkonnaamet.ee Eesti
Anni Kurisman liigikaitse peaspetsialist 472 4721 5300 7063 anni.kurisman@keskkonnaamet.ee Eesti
Tõnu Talvi looduskaitse peaspetsialist 453 3916 501 6869 tonu.talvi@keskkonnaamet.ee Eesti
Eike Tammekänd liigikaitse peaspetsialist 5699 6334 eike.tammekand@keskkonnaamet.ee Eesti
Egle Kons liigikaitse peaspetsialist 5694 3013 egle.kons@keskkonnaamet.ee Eesti
Marju Keis liigikaitse peaspetsialist 5691 9345 marju.keis@keskkonnaamet.ee Eesti

Maahoolduse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Kaidi Silm juhataja 5690 3361 kaidi.silm@keskkonnaamet.ee Eesti
Cätrin Martinson maahoolduse spetsialist 447 7389 5854 4722 catrin.martinson@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kaie Kattai maahoolduse spetsialist 472 4227 5300 1870 kaie.kattai@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Kaie Sarv maahoolduse spetsialist 463 6836 503 5918 kaie.sarv@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Gunnar Sein maahoolduse spetsialist 5331 0358 gunnar.sein@keskkonnaamet.ee Pärnu-,Viljandimaa
Piret Sepp maahoolduse spetsialist 452 7760 5334 1577 piret.sepp@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Annaliisa Kaaremaa maahoolduse spetsialist 5688 4341 annaliisa.kaaremaa@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa
Kristiina Jürisoo maahoolduse spetsialist 325 8411 5699 8201 kristiina.jurisoo@keskkonnaamet.ee Ida-, Lääne-Virumaa
Urmo Saar maahoolduse spetsialist 452 7774 5645 5786 urmo.saar@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Ragnar Kapaun maahoolduse spetsialist 5668 5898 ragnar.kapaun@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Priit Kukk maahoolduse spetsialist 5308 8935 priit.kukk@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Evelin Loel maahoolduse spetsialist 5860 8169 evelin.loel@keskkonnaamet.ee
Johannes Kõdar maahoolduse spetsialist 5333 8176 johannes.kodar@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Julika Korv maahoolduse spetsialist 5308 7930 julika.korv@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Kadri Kuusksalu maahoolduse spetsialist 5340 8012 kadri.kuusksalu@keskkonnaamet.ee Valga-, Põlva-, Võrumaa

Kaitse planeerimise büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Taavi Tattar juhataja 786 8371 5330 6820 taavi.tattar@keskkonnaamet.ee Eesti
Triin Amos kaitse planeerimise spetsialist 5629 6403 triin.amos@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Kadri Kasuk kaitse planeerimise spetsialist 799 0908 kadri.kasuk@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Riina Kotter juhtivspetsialist 503 7128 riina.kotter@keskkonnaamet.ee Põhja regioon
Eleri Laidma juhtivspetsialist 5304 7558 eleri.laidma@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Imbi Mets kaitse planeerimise spetsialist 329 5543 imbi.mets@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Andres Miller kaitse planeerimise spetsialist 5648 0567 503 6455 andres.miller@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Liggi Namm kaitse planeerimise spetsialist 522 6894 liggi.namm@keskkonnaamet.ee Ida-, Lääne-Virumaa
Kristi Pai kaitse planeerimise spetsialist 384 8681 kristi.pai@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Marica-Maris Paju kaitse planeerimise spetsialist 5336 5805 maris.paju@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Kadri Paomees kaitse planeerimise spetsialist 452 7764 5343 6313 kadri.paomees@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Elle Puurmann kaitse planeerimise spetsialist 472 9430 517 4811 elle.puurmann@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Gunnar Raun kaitse planeerimise spetsialist 457 6442 5688 7157 gunnar.raun@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Reet Reiman kaitse planeerimise spetsialist 786 8369 reet.reiman@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Nele Saluveer juhtivspetsialist 447 7382 5693 9110 nele.saluveer@keskkonnaamet.ee Lääne regioon
Meelis Suurkask kaitse planeerimise spetsialist 516 4997 meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Kristel Tatsi kaitse planeerimise spetsialist 528 9690 kristel.tatsi@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Sander Laherand kaitse planeerimise spetsialist 5692 7990 sander.laherand@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Kerttu Elm kaitse planeerimise spetsialist 680 7913 kerttu.elm@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Katrin Aavik kaitse planeerimise spetsialist 5688 1147 katrin.aavik@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kirsi Loide kaitse planeerimise spetsialist 447 7375 5682 2032 kirsi.loide@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Tanika Ojasild kaitse planeerimise spetsialist 5699 5307 tanika.ojasild@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Kätlin Kurg kaitse planeerimise spetsialist 447 7379 5750 2105 katlin.kurg@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kriste Kosseson kaitse planeerimise spetsialist 5697 8857 kriste.kosseson@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Mirjam Vaan kaitse planeerimise spetsialist 5685 8391 mirjam.vaan@keskkonnaamet.ee Saaremaa

Keskkonnahariduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Piret Eensoo juhataja 5306 5044 piret.eensoo@keskkonnaamet.ee Eesti
Anne-Ly Feršel keskkonnahariduse spetsialist 335 0200 5332 8287 anneli.fersel@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Mari Kala keskkonnahariduse peaspetsialist 799 0914 5304 7565 mari.kala@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Krista Kingumets keskkonnahariduse spetsialist 5562 4391 Krista.Kingumets@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Reet Kristian keskkonnahariduse spetsialist 674 4812 5590 0650 reet.kristian@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Kerli Kõue keskkonnahariduse spetsialist 5689 0442 kerli.koue@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Elo Raspel keskkonnahariduse spetsialist 5341 9205 elo.raspel@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Margit Turb keskkonnahariduse spetsialist 518 6747 margit.turb@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Piret Valge keskkonnahariduse spetsialist 527 3340 piret.valge@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Helen Kivisild keskkonnahariduse spetsialist 525 1552 helen.kivisild@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Maarika Männil keskkonnahariduse spetsialist 5328 5846 maarika.mannil@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Enri Uusna keskkonnahariduse spetsialist 5304 7344 enri.uusna@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Veronika Plotnikova keskkonnahariduse spetsialist 5664 6031 veronika.plotnikova@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Lia Rosenberg biosfääri programmiala spetsialist 5690 6205 lia.rosenberg@keskkonnaamet.ee Eesti
Kalle Kõllamaa keskkonnahariduse spetsialist 504 7219 kalle.kollamaa@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Mahe Metsalu keskkonnahariduse spetsialist 5304 7882 mahe.metsalu@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Tairi Tappo keskkonnahariduse spetsialist 5689 8304 tairi.tappo@keskkonnaamet.ee Lääne-, Hiiumaa

Keskkonnaosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Rein Kalle juhataja 506 3384 rein.kalle@keskkonnaamet.ee Eesti
Vivian Uibo nõunik 505 2687 vivian.uibo@keskkonnaamet.ee Eesti
Milvi Aun vee peaspetsialist 384 8686 505 4935 milvi.aun@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Karu vee peaspetsialist 750 0450 margit.karu@keskkonnaamet.ee Eesti
Elina Leiner vee peaspetsialist 447 7387 5689 8533 elina.leiner@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Merisalu keskkonnakorralduse peaspetsialist 680 7477 5667 4574 maiu.merisalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Triin Mägi vee juhtivspetsialist 5691 6554 triin.magi@keskkonnaamet.ee Eesti
Irma Pakkonen keskkonnakorralduse peaspetsialist 680 7403 5683 1311 irma.pakkonen@keskkonnaamet.ee Eesti
Ingrid Vinn vee peaspetsialist 510 1355 ingrid.vinn@keskkonnaamet.ee Eesti
Annika Konovalov kliima peaspetsialist 5694 4935 annika.konovalov@keskkonnaamet.ee Eesti
Egon Oraste kliima peaspetsialist 5344 3473 egon.oraste@keskkonnaamet.ee Eesti
Kai Ginter vee peaspetsialist 5699 4373 kai.ginter@keskkonnaamet.ee Eesti
Liisi Marits projektijuht 5623 7770 liisi.marits@keskkonnaamet.ee Eesti
Tanel Kikka infosüsteemide peakasutaja 5697 0889 tanel.kikka@keskkonnaamet.ee Eesti

Maapõuebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Martin Nurme juhataja 5693 3839 martin.nurme@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiit Rahe maapõue peaspetsialist 5621 5670 tiit.rahe@keskkonnaamet.ee Eesti
Marju Kuldmaa maapõuespetsialist 776 2419 513 8740 marju.kuldmaa@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Aulis Saarnits maapõuespetsialist 680 7914 510 6954 aulis.saarnits@keskkonnaamet.ee Võru-, Põlvamaa
Aare Mark maapõuespetsialist 506 4227 aare.mark@keskkonnaamet.ee Valga-, Viljandimaa
Merike Rosin maapõuespetsialist 452 7773 5682 2097 merike.rosin@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Liis Jääger maapõuespetsialist 5656 4094 liis.jaager@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa, Harjumaa (Anija vald ja Kuusalu vald)
Marin Varblane maapõuespetsialist 5692 7090 marin.varblane@keskkonnaamet.ee Viljandimaa, Harku ja Saue vald
Viktoria Burtin maapõuespetsialist 484 1182 5688 5603 viktoria.burtin@keskkonnaamet.ee Järva-, Raplamaa
Moonika Aunpuu maapõuespetsialist 5698 0504 moonika.aunpuu@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Agnes Putnik maapõuespetsialist 435 5621 56949910 agnes.putnik@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Anu Sihv maapõuespetsialist 5688 0490 anu.sihv@keskkonnaamet.ee
Lilli Tamm maapõuespetsialist 674 4803 5699 2028 lilli.tamm@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa

Kompleksloabüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Emma Krikova juhataja 332 4420 510 6349 emma.krikova@keskkonnaamet.ee Eesti
Alar Valdmann kompleksloa peaspetsialist 472 4732 alar.valdmann@keskkonnaamet.ee Eesti
Maikel Daniel kompleksloaspetsialist 680 7902 504 4312 maikel.daniel@keskkonnaamet.ee Harju-, Lääne-Viru-, Põlva-, Tartumaa
Kairi Dräbtsinskaja kompleksloaspetsialist 435 5619 kairi.drabtsinskaja@keskkonnaamet.ee Jõgeva- ja Lääne-Virumaa
Elar Vulla kompleksloaspetsialist 5346 8050 elar.vulla@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva- ja Raplamaa
Inna Mihhailova kompleksloaspetsialist 332 4416 506 0897 inna.mihhailova@keskkonnaamet.ee Eesti
Riina Vaht kompleksloaspetsialist 332 4404 riina.vaht@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristiina Tiits kompleksloaspetsialist 5690 3559 kristiina.tiits@keskkonnaamet.ee Eesti
Diana Enkeli kompleksloaspetsialist 332 4423 5595 3181 diana.enkeli@keskkonnaamet.ee Eesti
Evely Mälton kompleksloaspetsialist 5699 2032 evely.malton@keskkonnaamet.ee Eesti
Marilin Ait kompleksloaspetsialist 5680 8518 marilin.ait@keskkonnaamet.ee Eesti
Tatjana Filipjeva kompleksloaspetsialist tatjana.filipjeva@keskkonnaamet.ee

Keskkonnatasubüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Ahto Eesmäe juhataja 680 7475 5671 2141 ahto.eesmae@keskkonnaamet.ee Eesti
Ethel Tekkel peaspetsialist 5683 8037 ethel.tekkel@keskkonnaamet.ee Eesti
Marite Kungla peaspetsialist 5687 8056 marite.kungla@keskkonnaamet.ee Eesti
Kerli Ojakivi peaspetsialist 680 7912 5691 9489 kerli.ojakivi@keskkonnaamet.ee Eesti
Marika Martin peaspetsialist 5688 0353 marika.martin@keskkonnaamet.ee Eesti
Mikk Toim peaspetsialist 511 4729 mikk.toim@keskkonnaamet.ee Eesti

Jäätmebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Reet Siilaberg juhataja 5884 9116 reet.siilaberg@keskkonnaamet.ee Eesti
Katrin Kaare jäätme peaspetsialist 680 7421 5300 0843 katrin.kaare@keskkonnaamet.ee Eesti
Helen Akenpärg jäätme peaspetsialist 384 8680 helen.akenparg@keskkonnaamet.ee Harjumaa, Tallinn
Kristo Keevend jäätmespetsialist 384 8684 kristo.keevend@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa, Tallinn 
Kaisa Kivila jäätmespetsialist 325 8410 5394 3367 kaisa.kivila@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Eve Konsap jäätmespetsialist 680 7915 5341 7916 eve.konsap@keskkonnaamet.ee Põlva-, Valga-, Võrumaa
Tea Pärnik jäätmespetsialist 5695 0192 tea.parnik@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Aet Meerits jäätmespetsialist 452 7754 5334 5640 aet.meerits@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Annette Tilk jäätmespetsialist 674 4815 annette.tilk@keskkonnaamet.ee Harjumaa, Tallinn
Carolina Bergštein jäätmespetsialist 674 4801 carolina.bergstein@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Kadi Ann Busch jäätmespetsialist 674 4826 kadi.busch@keskkonnaamet.ee Harjumaa

Kiirgusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Karin Muru nõunik 664 4917 5306 3562 karin.muru@keskkonnaamet.ee Eesti
Teet Koitjärv nõunik 612 8802 5345 7268 teet.koitjarv@keskkonnaamet.ee Eesti
Ilmar Puskar juhataja 664 4905 526 6477 ilmar.puskar@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Suursoo nõunik 5341 0793 siiri.suursoo@keskkonnaamet.ee Eesti

Kiirgusseire büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Monika Lepasson juhataja 664 4923 5664 2976 monika.lepasson@keskkonnaamet.ee Eesti
Uko Rand kiirgusseire peaspetsialist 664 4927 5860 2302 uko.rand@keskkonnaamet.ee Eesti
Eia Jakobson labori juhataja 664 4910 528 2346 eia.jakobson@keskkonnaamet.ee Eesti
Kiira Kornõševa TLD peaspetsialist 664 4904 5343 2798 kiira.kornoseva@keskkonnaamet.ee Eesti
Larissa Palmin labori peaspetsialist 664 4902 503 7748 larissa.palmin@keskkonnaamet.ee Eesti
Alar Polt kiirgusseire peaspetsialist 664 4912 5303 5703 alar.polt@keskkonnaamet.ee Eesti
Jana Mihkelson labori peaspetsialist 664 4911 5693 8817 jana.mihkelson@keskkonnaamet.ee Eesti
Merilin Paalo TLD peaspetsialist 664 4915 merilin.paalo@keskkonnaamet.ee Eesti

Kiirguskaitse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Regioon
Jelena Šubina kiirguskaitse peaspetsialist 664 4914 5303 2536 jelena.subina@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Kuulmann kiirguskaitse peaspetsialist 664 4908 5649 9104 margit.kuulmann@keskkonnaamet.ee Eesti
Marina Lacis kiirguskaitse peaspetsialist 664 4907 5684 5944 marina.lacis@keskkonnaamet.ee Eesti
Merilin Šaitor kiirguskaitse peaspetsialist 664 4922 5699 7841 merilin.saitor@keskkonnaamet.ee Eesti
Merje Lauri Kiirguskaitse peaspetsialist 664 4926 5693 0761 merje.lauri@keskkonnaamet.ee Eesti
Richard Lõhkivi kiirguskaitse peaspetsialist 664 4920 5699 7845 richard.lohkivi@keskkonnaamet.ee Eesti

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.