Kontaktid

Klienditugi: 662 5999
Üldised küsimused: info@keskkonnaamet.ee
E-teenustega seonduv: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Ringmajanduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Rein Kalle juhataja 506 3384 rein.kalle@keskkonnaamet.ee Eesti
Vivian Uibo nõunik 505 2687 vivian.uibo@keskkonnaamet.ee Eesti
Knut Tamm teenuste nõunik 58905926 knut.tamm@keskkonnaamet.ee
Tanel Kikka infosüsteemide peakasutaja 5697 0889 tanel.kikka@keskkonnaamet.ee Eesti

Jäätmebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Reet Siilaberg juhataja 5884 9116 58849116 reet.siilaberg@keskkonnaamet.ee Eesti
Katrin Kaare peaspetsialist 680 7421 53000843 katrin.kaare@keskkonnaamet.ee Eesti
Helen Akenpärg peaspetsialist 56945502 56945502 helen.akenparg@keskkonnaamet.ee Eesti
Ave Jalakas peaspetsialist 5690 4703 ave.jalakas@keskkonnaamet.ee Eesti
Olavi Kärner vanemspetsialist 5308 8173 53088173 olavi.karner@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristo Keevend vanemspetsialist 384 8684 56958759 kristo.keevend@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa, Tallinn 
Kaisa Kivila vanemspetsialist 325 8410 53943367 kaisa.kivila@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Eve Konsap vanemspetsialist 680 7915 53417916 eve.konsap@keskkonnaamet.ee Põlva-, Valga-, Võrumaa
Tea Pärnik vanemspetsialist 5695 0192 56950192 tea.parnik@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Maigi Päären vanemspetsialist 5646 9566 56469566 maigi.paaren@keskkonnaamet.ee Eesti
Aet Meerits spetsialist 5334 5640 53345640 aet.meerits@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Annette Tilk spetsialist 5698 5707 56985707 annette.tilk@keskkonnaamet.ee Harjumaa, Tallinn
Kadi Ann Busch spetsialist 5698 9329 56989329 kadi.busch@keskkonnaamet.ee Harju- ja Pärnumaa
Katrin Vene spetsialist 5624 0883 56240883 katrin.vene@keskkonnaamet.ee Ida-Viru ja Harjumaa
Merje Lauri spetsialist 56930761 merje.lauri@keskkonnaamet.ee Harju- ja Ida-Virumaa

Keskkonnakorralduse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Helen Manguse juhataja 503 4871 5034871 helen.manguse@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Merisalu peaspetsialist 5667 4574 56674574 maiu.merisalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Irma Pakkonen peaspetsialist 5683 1311 56831311 irma.pakkonen@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Kalda vanemspetsialist 510 7975 5107975 toomas.kalda@keskkonnaamet.ee Pärnu- ja Raplamaa
Ivo Ojamäe vanemspetsialist 505 7438 5057438 ivo.ojamae@keskkonnaamet.ee Tartu-, Jõgeva- ja Viljandimaa
Siret Punnisk vanemspetsialist 512 8350 5128350 siret.punnisk@keskkonnaamet.ee Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Ester Pindmaa vanemspetsialist 5696 6409 56966409 ester.pindmaa@keskkonnaamet.ee Harjumaa (Harku vald, Kiili vald, Kose vald, Tallinn: Haabersti, Kesklinn, Põhja-Tallinn) ja Järvamaa (Järva ja Türi vald)​​
Egle Alt vanemspetsialist 5697 0213 56970213 egle.alt@keskkonnaamet.ee Harjumaa (Anija vald, Jõelähtme vald, Kuusalu vald, Lääne-Harju vald, Viimsi vald, Loksa linn, Tallinnas Pirita linnaosa) ja Järvamaa (Paide vald)
Kadri Tamm spetsialist 5300 2210 53002210 kadri.tamm@keskkonnaamet.ee Saare-, Hiiu- ja Läänemaa​
Camilla Kastein spetsialist 5694 0905 56940905 camilla.kastein@keskkonnaamet.ee Ida- ja Lääne-Virumaa
Kristy Käärid spetsialist 5697 0408 56970408 kristy.kaarid@keskkonnaamet.ee Harjumaa (Keila linn, Maardu linn, Raasiku vald, Rae vald, Saku vald, Saue vald​, Tallinn: Kristiine, Lasnamäe, Mustamäe, Nõmme)

Maapõuebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Martin Nurme juhataja 5693 3839 56933839 martin.nurme@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiit Rahe peaspetsialist 56215670 tiit.rahe@keskkonnaamet.ee Eesti
Marju Kuldmaa vanemspetsialist 513 8740 5138740 marju.kuldmaa@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa, Viimsi, Maardu, Jõelähtme, Raasiku ja Kose vald
Aare Mark vanemspetsialist 5064227 aare.mark@keskkonnaamet.ee Valga-, Tartumaa
Merike Rosin vanemspetsialist 5682 2097 56822097 merike.rosin@keskkonnaamet.ee Saaremaa, Hiiumaa, Läänemaa, Pärnumaa (Lääneranna vald)
Marin Varblane vanemspetsialist 5692 7090 56927090 marin.varblane@keskkonnaamet.ee Viljandimaa, Harku ja Saue vald
Viktoria Burtin vanemspetsialist 5688 5603 56885603 viktoria.burtin@keskkonnaamet.ee Raplamaa ja Järvamaa
Aulis Saarnits spetsialist 680 7914 5106954 aulis.saarnits@keskkonnaamet.ee Võru-, Põlvamaa
Lilli Tamm vanemspetsialist 5699 2028 56992028 lilli.tamm@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Liis Jääger spetsialist 56564094 liis.jaager@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa, Harjumaa (Anija vald ja Kuusalu vald)
Moonika Aunpuu spetsialist 5698 0504 56980504 moonika.aunpuu@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Anu Sihv spetsialist 56880490 56880490 anu.sihv@keskkonnaamet.ee Harjumaa (Tallinn, Rae vald, Kiili vald, Saku vald, Lääne-Harju vald)
Laura Moppel spetsialist 5695 2020 laura.moppel@keskkonnaamet.ee Pärnumaa va Lääneranna vald

Veeosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Triin Mägi juhataja 5691 6554 56916554 triin.magi@keskkonnaamet.ee Eesti
Emma Krikova juhtivspetsialist 5106349 5106349 emma.krikova@keskkonnaamet.ee Eesti
Karina Laasik juhtivspetsialist 5646 3707 56463707 karina.laasik@keskkonnaamet.ee Eesti
Elina Leiner peaspetsialist 447 7387 56898533 elina.leiner@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Padjus peaspetsialist 5031447 5031447 toomas.padjus@keskkonnaamet.ee
Margit Karu peaspetsialist 5695 1985 56951985 margit.karu@keskkonnaamet.ee Eesti
Milvi Aun peaspetsialist 505 4935 5054935 milvi.aun@keskkonnaamet.ee Eesti
Ljudmila Bogdanova vanemspetsialist 332 4402 5250480 ljudmila.bogdanova@keskkonnaamet.ee
Maikel Daniel vanemspetsialist 504 4312 5044312 maikel.daniel@keskkonnaamet.ee Harju-, Lääne-Viru-, Põlva-, Valga-, Võru-, Viljandi-, Jõgeva-, Tartumaa
Kairi Dräbtsinskaja vanemspetsialist 5699 6815 56996815 kairi.drabtsinskaja@keskkonnaamet.ee Jõgeva- ja Lääne-Virumaa
Julia Dubova vanemspetsialist 357 2616 56934908 julia.dubova@keskkonnaamet.ee
Anu Holvandus vanemspetsialist 56949046 anu.holvandus@keskkonnaamet.ee Võru-, Valgamaa
Meelis Järvemägi vanemspetsialist 5061821 5061821 meelis.jarvemagi@keskkonnaamet.ee
Kairit Kriis vanemspetsialist 5249230 kairit.kriis@keskkonnaamet.ee
Melika Paljak vanemspetsialist 452 7763 5285392 melika.paljak@keskkonnaamet.ee
Marko Petrov spetsialist 5853 1024 58531024 marko.petrov@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Aire Soo spetsialist 5699 7376 56997376 aire.soo@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Heleene Voika vanemspetsialist 5699 7325 56997325 heleene.voika@keskkonnaamet.ee
Elar Vulla vanemspetsialist 5346 8050 53468050 elar.vulla@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva- ja Raplamaa
Geidi Rõõm spetsialist 58657648 58657648 geidi.room@keskkonnaamet.ee Harjumaa, Lääne-Virumaa
Eve Kirs spetsialist 5694 9603 56949603 eve.kirs@keskkonnaamet.ee
Anna-Maria Vassiljev spetsialist 5305 2863 anna-maria.vassiljev@keskkonnaamet.ee
Anne Oja andmeanalüütik 56964660 anne.oja@keskkonnaamet.ee
Anni Aasa spetsialist 56987154 56987154 anni.aasa@keskkonnaamet.ee Harju maakond
Christina Vohla spetsialist 5690 8272 56908272 christina.vohla@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Egle Avi vanemspetsialist 674 4819 56992345 egle.avi@keskkonnaamet.ee Harju- ja Lääne-Virumaa
Elina Jantson spetsialist 56958115 elina.jantson@keskkonnaamet.ee
Elina Koppel spetsialist 5304 7651 elina.koppel@keskkonnaamet.ee
Hanna-Liis Heinla vanemspetsialist 674 4818 56949107 hanna-liis.heinla@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Hans Henri Karu spetsialist 5198 7719 hans.karu@keskkonnaamet.ee
Kai Ginter vanemspetsialist 5699 4373 56994373 kai.ginter@keskkonnaamet.ee Eesti
Kalle Kiik spetsialist 5683 3611 kalle.kiik@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Liisi Marits projektijuht 5623 7770 56237770 liisi.marits@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Lillema spetsialist 56963006 margit.lillema@keskkonnaamet.ee Viljandi-, Põlvamaa
Marilin Ait vanemspetsialist 5680 8518 56808518 marilin.ait@keskkonnaamet.ee Eesti
Marilin Saluveer spetsialist 53616636 marilin.saluveer@keskkonnaamet.ee
Triin Triisberg-Uljas spetsialist 56978301 56978301 triin.triisberg-uljas@keskkonnaamet.ee Harjumaa

Keskkonnakasutuse järelevalve arendusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Allar Leppind juhataja 449 9103 allar.leppind@keskkonnaamet.ee
Himot Maran nõunik 518 5612 himot.maran@keskkonnaamet.ee
Aile Kureoja peainspektor aile.kureoja@keskkonnaamet.ee
Jekaterina Kärme peainspektor 339 5666 jekaterina.karme@keskkonnaamet.ee
Kadri Visnap peainspektor 786 8658 56004111 kadri.visnap@keskkonnaamet.ee
Kai Korkmann peainspektor 5341 1806 kai.korkmann@keskkonnaamet.ee
Kaidi Kattai peainspektor 5680 9096 kaidi.kattai@keskkonnaamet.ee
Kristi Leemet peainspektor 489 4452 56830084 kristi.leemet@keskkonnaamet.ee
Kuldar Rikma peainspektor 696 2248 kuldar.rikma@keskkonnaamet.ee
Pavel Ojava peainspektor 696 2229 pavel.ojava@keskkonnaamet.ee
Rene Rajasalu peainspektor rene.rajasalu@keskkonnaamet.ee

Kliima- ja kiirgusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Ilmar Puskar juhataja 664 4905 5266477 ilmar.puskar@keskkonnaamet.ee Eesti
Karin Muru nõunik 664 4917 53063562 karin.muru@keskkonnaamet.ee Eesti
Teet Koitjärv nõunik 612 8802 56476301 teet.koitjarv@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Salupere nõunik 5341 0793 53410793 siiri.salupere@keskkonnaamet.ee Eesti

Kliima- ja välisõhubüroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Sulev Vare juhataja 506 9115 5069115 sulev.vare@keskkonnaamet.ee
Peeter Ekstein spetsialist 680 7903 53404562 peeter.ekstein@keskkonnaamet.ee
Katre Voolaid vanemspetsialist 5629 6417 56296417 katre.voolaid@keskkonnaamet.ee
Marit Kivisild vanemspetsialist 5344 5432 53445432 marit.kivisild@keskkonnaamet.ee
Liia Krumm vanemspetsialist 5332 5577 53325577 liia.krumm@keskkonnaamet.ee
Marlen Raska vanemspetsialist 435 5620 56805915 marlen.raska@keskkonnaamet.ee
Jelizaveta Morozova vanemspetsialist 332 4413 jelizaveta.morozova@keskkonnaamet.ee
Kristiina Tiits vanemspetsialist 5690 3559 56903559 kristiina.tiits@keskkonnaamet.ee Eesti
Age Kaljuorg spetsialist 5240165 age.kaljuorg@keskkonnaamet.ee
Annika Konovalov kliima peaspetsialist 5694 4935 56944935 annika.konovalov@keskkonnaamet.ee Eesti
Egon Oraste kliima peaspetsialist 53443473 egon.oraste@keskkonnaamet.ee Eesti
Evely Mälton vanemspetsialist 56992032 evely.malton@keskkonnaamet.ee Eesti
Helen Opp vanemspetsialist 5692 1773 56921773 helen.opp@keskkonnaamet.ee
Karine Vest vanemspetsialist 674 4814 56970884 karine.rajasaar@keskkonnaamet.ee
Maret Palusalu spetsialist 53627412 53627412 maret.palusalu@keskkonnaamet.ee
Marko Ansip spetsialist 55609992 55609992 marko.ansip@keskkonnaamet.ee
Merily Lakson välisõhu peaspetsialist 56221750 merily.lakson@keskkonnaamet.ee

Kiirgusseire büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Monika Lepasson juhataja 664 4923 56642976 monika.lepasson@keskkonnaamet.ee Eesti
Uko Rand peaspetsialist 664 4927 58602302 uko.rand@keskkonnaamet.ee Eesti
Eia Jakobson labori juhataja 664 4910 5282346 eia.jakobson@keskkonnaamet.ee Eesti
Kiira Kornõševa isikudosimeetria peaspetsialist 664 4904 53432798 kiira.kornoseva@keskkonnaamet.ee Eesti
Larissa Palmin labori vanemspetsialist 664 4924 503 7748 larissa.palmin@keskkonnaamet.ee Eesti
Alar Polt peaspetsialist 664 4912 53035703 alar.polt@keskkonnaamet.ee Eesti
Jana Mihkelson labori vanemspetsialist 664 4911 56938817 jana.mihkelson@keskkonnaamet.ee Eesti
Merilin Paalo isikudosimeetria vanemspetsialist 664 4915 5242263 merilin.paalo@keskkonnaamet.ee Eesti

Kiirguskaitse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Jelena Šubina juhataja 664 4914 53032536 jelena.subina@keskkonnaamet.ee Eesti
Merilin Šaitor peaspetsialist 664 4922 56997841 merilin.saitor@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Koidla vanemspetsialist 664 4926 5691 5776 siiri.koidla@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Kuulmann vanemspetsialist 664 4908 56499104 margit.kuulmann@keskkonnaamet.ee Eesti
Marina Lacis vanemspetsialist 664 4907 56845944 marina.lacis@keskkonnaamet.ee Eesti
Richard Lõhkivi vanemspetsialist 664 4920 56997845 richard.lohkivi@keskkonnaamet.ee Eesti

Eluslooduse valdkond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Agu Leivits nõunik 510 1175 5101175 agu.leivits@keskkonnaamet.ee Eesti

Looduskaitse korraldamise osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Tarvo Roose juhataja 680 7471 57808023 tarvo.roose@keskkonnaamet.ee Eesti
Maris Tamm projektijuht 53320513 maris.tamm@keskkonnaamet.ee Eesti
Nele Sõber projektijuht 5770 2225 57702225 nele.sober@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Liisa Rennel ekspert 5341 1372 53411372 liisa.rennel@keskkonnaamet.ee
Katrin Kaldma ekspert 59199186 katrin.kaldma@keskkonnaamet.ee
Kaidi Erik projekti spetsialist 56664780 kaidi.erik@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaidi Jakobson projekti peaspetsialist kaidi.jakobson@keskkonnaamet.ee
Maris Sepp projekti peaspetsialist 5650 2241 maris.sepp@keskkonnaamet.ee
Meelis Suurkask projekti ekspert 516 4997 meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee
Raido Kont projekti ekspert raido.kont@keskkonnaamet.ee
Riina Martverk projektijuht 511 9332 5119332 riina.martverk@keskkonnaamet.ee
Tõnu Laasi projektijuht 58180755 tonu.laasi@keskkonnaamet.ee
Uudo Timm ekspert 513 1389 uudo.timm@keskkonnaamet.ee

Loodushoiutööde büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Eike Tammekänd juhataja 56996334 eike.tammekand@keskkonnaamet.ee Eesti
Maarja Nõmm vanemspetsialist 5682 0722 56820722 maarja.nomm@keskkonnaamet.ee
Rita Miller vanemspetsialist 5301 1496 rita.miller@keskkonnaamet.ee
Katrin Jürgens vanemspetsialist 329 5534 5238548 katrin.jurgens@keskkonnaamet.ee
Käthlin Rillo peaspetsialist 56995083 kathlin.rillo@keskkonnaamet.ee
Monika Laurits-Arro spetsialist 5302 0849 monika.laurits@keskkonnaamet.ee
Ilona Lepik spetsialist 472 4228 5201087 ilona.lepik@keskkonnaamet.ee
Tarmo Evestus spetsialist 5308 8511 53088511