Kontaktid

Klienditugi: 662 5999
Üldised küsimused: info@keskkonnaamet.ee
E-teenustega seonduv: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Haldusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Kairi Rikko juhataja 5696 7147 kairi.rikko@keskkonnaamet.ee Eesti
Ulvi Alekõrs juhtivspetsialist 449 9113 ulvi.alekors@keskkonnaamet.ee
Janar Aleksandrov IKT peaspetsialist 512 4731 janar.aleksandrov@keskkonnaamet.ee
Toomas Võime peaspetsialist 511 9889 toomas.voime@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Tamme peaspetsialist 523 9584 kristi.tamme@keskkonnaamet.ee Eesti
Inge Kiisler peaspetsialist 5326 4864 inge.kiisler@keskkonnaamet.ee Eesti
Sander Ollik peaspetsialist 5699 9699 sander.ollik@keskkonnaamet.ee Eesti
Alvar Vool peaspetsialist 5910 2390 alvar.vool@keskkonnaamet.ee
Julia Pugatšova peaspetsialist 696 2211 julia.pugatsova@keskkonnaamet.ee
Martti Kirotaja spetsialist 53540929 martti.kirotaja@keskkonnaamet.ee Eesti
Avo Matsiselts spetsialist 329 5537 53301620 avo.matsiselts@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Peterson referent 730 2240 56296437 kristi.peterson@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Tiina Smõtškov referent 5071086 5071086 tiina.smotskov@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Tiina Normak referent 332 4401 tiina.normak@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Anneli Pennert referent 5695 9178 anneli.pennert@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Epp Toss referent 5301 7916 epp.toss@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Erika Holter-Padjus referent 447 7388 erika.holter-padjus@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Helen Tombach juhiabi 696 2276 helen.tombach@keskkonnaamet.ee
Hinge Vaiksoo referent-arhivaar 5786 2335 hinge.vaiksoo@keskkonnaamet.ee
Sirje Pärna spetsialist 5330 4254 sirje.parna@keskkonnaamet.ee
Sirlika Kampus referent 696 2276 sirlika.kampus@keskkonnaamet.ee

Keskkonnahariduse ja kommunikatsiooni osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Kristina Kurm juhataja 5331 5313 kristina.kurm@keskkonnaamet.ee Eesti
Andri Küüts avalike suhete nõunik 57450332 andri.kuuts@keskkonnaamet.ee Eesti
Leili Tuul kommunikatsiooninõunik 5347 9214 leili.tuul@keskkonnaamet.ee
Piia Tamsalu sisekommunikatsiooni peaspetsialist 5860 8579 58608579 piia.tamsalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Mari Kala peaspetsialist 799 0914 53047565 mari.kala@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Margit Turb spetsialist 518 6747 margit.turb@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Helen Kivisild spetsialist 5251552 5251552 helen.kivisild@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Veronika Plotnikova spetsialist 56646031 56646031 veronika.plotnikova@keskkonnaamet.ee Eesti
Lia Rosenberg biosfääri programmiala spetsialist 5690 6205 lia.rosenberg@keskkonnaamet.ee Eesti

Keskkonnahariduse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Piret Eensoo juhataja 5306 5044 piret.eensoo@keskkonnaamet.ee Eesti
Krista Kingumets peaspetsialist 5562 4391 Krista.Kingumets@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Piret Valge peaspetsialist 527 3340 piret.valge@keskkonnaamet.ee Tartu Veski 32
Anne-Ly Feršel spetsialist 335 0200 53328287 anne-ly.fersel@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Reet Kristian spetsialist 5590 0650 reet.kristian@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Elo Raspel spetsialist 53419205 elo.raspel@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Maarika Männil spetsialist 5328 5846 maarika.mannil@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Enri Uusna spetsialist 5304 7344 enri.uusna@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Kalle Kõllamaa spetsialist 504 7219 kalle.kollamaa@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Mahe Metsalu spetsialist 5304 7882 mahe.metsalu@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Tairi Tappo spetsialist 5689 8304 tairi.tappo@keskkonnaamet.ee Lääne-, Hiiumaa

Klienditeenindus- ja personaliosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Kaive Päeva peaspetsialist 664 4900 56893202 kaive.paeva@keskkonnaamet.ee Tallinn (Kiirgusosakond)
Urve Pruulman peaspetsialist 56997893 56997893 urve.pruulman@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Klein peaspetsialist 56930801 margit.klein@keskkonnaamet.ee Tallinn
Jaanika Reitel peaspetsialist 5693 4626 56934626 jaanika.reitel@keskkonnaamet.ee Eesti
Kairi Niin peaspetsialist 449 9112 kairi.niin@keskkonnaamet.ee
Kristi Pukk juhataja 5016097 5016097 kristi.pukk@keskkonnaamet.ee
Merje Männik peaspetsialist 696 2221 merje.mannik@keskkonnaamet.ee

Klienditeenindusbüroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Meelika Tamberg juhataja 5698 7171 meelika.tamberg@keskkonnaamet.ee
Merle Arupõld klienditeeninduse peaspetsialist 5683 3872 merle.arupold@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Ellen Kevvai klienditeeninduse spetsialist 5342 9429 ellen.kevvai@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Krista Sarapuu klienditeeninduse spetsialist 5690 6269 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Olesja Aarik klienditeeninduse vanemspetsialist 5385 8762 olesja.aarik@keskkonnaamet.ee

Strateegia- ja analüüsiosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Aivar Viinapuu juhataja 696 2265 aivar.viinapuu@keskkonnaamet.ee
Siret Kegel kvaliteedijuht 5697 8110 56978110 siret.kegel@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Kaiste finantsjuht 504 9233 siiri.kaiste@keskkonnaamet.ee Eesti
Rita Orusaar peaspetsialist 5156107 5156107 rita.orusaar@keskkonnaamet.ee
Heli Ojasaar peaspetsialist 5697 5116 56975116 heli.ojasaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Triinu Heinvars peaspetsialist 696 2235 triinu.heinvars@keskkonnaamet.ee
Merle Lepik vanemspetsialist 5309 6404 53096404 merle.lepik@keskkonnaamet.ee Eesti
Gaida Aasaru vanemspetsialist 696 2207 gaida.aasaru@keskkonnaamet.ee
Liivika Pärg vanemspetsialist 5699 0838 liivika.parg@keskkonnaamet.ee
Marve Randlepp peaanalüütik 696 2217 marve.randlepp@keskkonnaamet.ee

Ringmajanduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Rein Kalle juhataja 506 3384 rein.kalle@keskkonnaamet.ee Eesti
Vivian Uibo nõunik 505 2687 vivian.uibo@keskkonnaamet.ee Eesti
Knut Tamm teenuste nõunik 58905926 knut.tamm@keskkonnaamet.ee
Tanel Kikka infosüsteemide peakasutaja 5697 0889 tanel.kikka@keskkonnaamet.ee Eesti

Jäätmebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Reet Siilaberg juhataja 5884 9116 58849116 reet.siilaberg@keskkonnaamet.ee Eesti
Katrin Kaare peaspetsialist 680 7421 53000843 katrin.kaare@keskkonnaamet.ee Eesti
Helen Akenpärg peaspetsialist 56945502 56945502 helen.akenparg@keskkonnaamet.ee Eesti
Ave Jalakas peaspetsialist 5690 4703 ave.jalakas@keskkonnaamet.ee Eesti
Olavi Kärner vanemspetsialist 5308 8173 53088173 olavi.karner@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristo Keevend vanemspetsialist 384 8684 56958759 kristo.keevend@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa, Tallinn 
Kaisa Kivila vanemspetsialist 325 8410 53943367 kaisa.kivila@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Eve Konsap vanemspetsialist 680 7915 53417916 eve.konsap@keskkonnaamet.ee Põlva-, Valga-, Võrumaa
Tea Pärnik vanemspetsialist 5695 0192 56950192 tea.parnik@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Maigi Päären vanemspetsialist 5646 9566 56469566 maigi.paaren@keskkonnaamet.ee Eesti
Aet Meerits spetsialist 5334 5640 53345640 aet.meerits@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Annette Tilk spetsialist 5698 5707 56985707 annette.tilk@keskkonnaamet.ee Harjumaa, Tallinn
Kadi Ann Busch spetsialist 5698 9329 56989329 kadi.busch@keskkonnaamet.ee Harju- ja Pärnumaa
Katrin Vene spetsialist 5624 0883 56240883 katrin.vene@keskkonnaamet.ee Ida-Viru ja Harjumaa
Merje Lauri spetsialist 56930761 merje.lauri@keskkonnaamet.ee Harju- ja Ida-Virumaa

Keskkonnakorralduse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Helen Manguse juhataja 503 4871 5034871 helen.manguse@keskkonnaamet.ee Eesti
Maiu Merisalu peaspetsialist 5667 4574 56674574 maiu.merisalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Irma Pakkonen peaspetsialist 5683 1311 56831311 irma.pakkonen@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Kalda vanemspetsialist 510 7975 5107975 toomas.kalda@keskkonnaamet.ee Pärnu- ja Raplamaa
Ivo Ojamäe vanemspetsialist 505 7438 5057438 ivo.ojamae@keskkonnaamet.ee Tartu-, Jõgeva- ja Viljandimaa
Siret Punnisk vanemspetsialist 512 8350 5128350 siret.punnisk@keskkonnaamet.ee Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Ester Pindmaa vanemspetsialist 5696 6409 56966409 ester.pindmaa@keskkonnaamet.ee Harjumaa (Harku vald, Kiili vald, Kose vald, Tallinn: Haabersti, Kesklinn, Põhja-Tallinn) ja Järvamaa (Järva ja Türi vald)​​
Egle Alt vanemspetsialist 5697 0213 56970213 egle.alt@keskkonnaamet.ee Harjumaa (Anija vald, Jõelähtme vald, Kuusalu vald, Lääne-Harju vald, Viimsi vald, Loksa linn, Tallinnas Pirita linnaosa) ja Järvamaa (Paide vald)
Kadri Tamm spetsialist 5300 2210 53002210 kadri.tamm@keskkonnaamet.ee Saare-, Hiiu- ja Läänemaa​
Camilla Kastein spetsialist 5694 0905 56940905 camilla.kastein@keskkonnaamet.ee Ida- ja Lääne-Virumaa
Kristy Käärid spetsialist 5697 0408 56970408 kristy.kaarid@keskkonnaamet.ee Harjumaa (Keila linn, Maardu linn, Raasiku vald, Rae vald, Saku vald, Saue vald​, Tallinn: Kristiine, Lasnamäe, Mustamäe, Nõmme)

Maapõuebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Martin Nurme juhataja 5693 3839 56933839 martin.nurme@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiit Rahe peaspetsialist 56215670 tiit.rahe@keskkonnaamet.ee Eesti
Marju Kuldmaa vanemspetsialist 513 8740 5138740 marju.kuldmaa@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa, Viimsi, Maardu, Jõelähtme, Raasiku ja Kose vald
Aare Mark vanemspetsialist 5064227 aare.mark@keskkonnaamet.ee Valga-, Tartumaa
Merike Rosin vanemspetsialist 5682 2097 56822097 merike.rosin@keskkonnaamet.ee Saaremaa, Hiiumaa, Läänemaa, Pärnumaa (Lääneranna vald)
Marin Varblane vanemspetsialist 5692 7090 56927090 marin.varblane@keskkonnaamet.ee Viljandimaa, Harku ja Saue vald
Viktoria Burtin vanemspetsialist 5688 5603 56885603 viktoria.burtin@keskkonnaamet.ee Raplamaa ja Järvamaa
Aulis Saarnits spetsialist 680 7914 5106954 aulis.saarnits@keskkonnaamet.ee Võru-, Põlvamaa
Lilli Tamm vanemspetsialist 5699 2028 56992028 lilli.tamm@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Liis Jääger spetsialist 56564094 liis.jaager@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa, Harjumaa (Anija vald ja Kuusalu vald)
Moonika Aunpuu spetsialist 5698 0504 56980504 moonika.aunpuu@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Anu Sihv spetsialist 56880490 56880490 anu.sihv@keskkonnaamet.ee Harjumaa (Tallinn, Rae vald, Kiili vald, Saku vald, Lääne-Harju vald)
Laura Moppel spetsialist 5695 2020 laura.moppel@keskkonnaamet.ee Pärnumaa va Lääneranna vald

Veeosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Triin Mägi juhataja 5691 6554 56916554 triin.magi@keskkonnaamet.ee Eesti
Emma Krikova juhtivspetsialist 5106349 5106349 emma.krikova@keskkonnaamet.ee Eesti
Karina Laasik juhtivspetsialist 5646 3707 56463707 karina.laasik@keskkonnaamet.ee Eesti
Elina Leiner peaspetsialist 447 7387 56898533 elina.leiner@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Padjus peaspetsialist 5031447 5031447 toomas.padjus@keskkonnaamet.ee
Margit Karu peaspetsialist 5695 1985 56951985 margit.karu@keskkonnaamet.ee Eesti
Milvi Aun peaspetsialist 505 4935 5054935 milvi.aun@keskkonnaamet.ee Eesti
Ljudmila Bogdanova vanemspetsialist 332 4402 5250480 ljudmila.bogdanova@keskkonnaamet.ee
Maikel Daniel vanemspetsialist 504 4312 5044312 maikel.daniel@keskkonnaamet.ee Harju-, Lääne-Viru-, Põlva-, Valga-, Võru-, Viljandi-, Jõgeva-, Tartumaa
Kairi Dräbtsinskaja vanemspetsialist 5699 6815 56996815 kairi.drabtsinskaja@keskkonnaamet.ee Jõgeva- ja Lääne-Virumaa
Julia Dubova vanemspetsialist 357 2616 56934908 julia.dubova@keskkonnaamet.ee
Anu Holvandus vanemspetsialist 56949046 anu.holvandus@keskkonnaamet.ee Võru-, Valgamaa
Meelis Järvemägi vanemspetsialist 5061821 5061821 meelis.jarvemagi@keskkonnaamet.ee
Kairit Kriis vanemspetsialist 5249230 kairit.kriis@keskkonnaamet.ee
Melika Paljak vanemspetsialist 452 7763 5285392 melika.paljak@keskkonnaamet.ee
Marko Petrov spetsialist 5853 1024 58531024 marko.petrov@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Aire Soo spetsialist 5699 7376 56997376 aire.soo@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Heleene Voika vanemspetsialist 5699 7325 56997325 heleene.voika@keskkonnaamet.ee
Elar Vulla vanemspetsialist 5346 8050 53468050 elar.vulla@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva- ja Raplamaa
Geidi Rõõm spetsialist 58657648 58657648 geidi.room@keskkonnaamet.ee Harjumaa, Lääne-Virumaa
Eve Kirs spetsialist 5694 9603 56949603 eve.kirs@keskkonnaamet.ee
Anna-Maria Vassiljev spetsialist 5305 2863 anna-maria.vassiljev@keskkonnaamet.ee
Anne Oja andmeanalüütik 56964660 anne.oja@keskkonnaamet.ee
Anni Aasa spetsialist 56987154 56987154 anni.aasa@keskkonnaamet.ee Harju maakond
Christina Vohla spetsialist 5690 8272 56908272 christina.vohla@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Egle Avi vanemspetsialist 674 4819 56992345 egle.avi@keskkonnaamet.ee Harju- ja Lääne-Virumaa
Elina Jantson spetsialist 56958115 elina.jantson@keskkonnaamet.ee
Elina Koppel spetsialist 5304 7651 elina.koppel@keskkonnaamet.ee
Hanna-Liis Heinla vanemspetsialist 674 4818 56949107 hanna-liis.heinla@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Hans Henri Karu spetsialist 5198 7719 hans.karu@keskkonnaamet.ee
Kai Ginter vanemspetsialist 5699 4373 56994373 kai.ginter@keskkonnaamet.ee Eesti
Kalle Kiik spetsialist 5683 3611 kalle.kiik@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Liisi Marits projektijuht 5623 7770 56237770 liisi.marits@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Lillema spetsialist 56963006 margit.lillema@keskkonnaamet.ee Viljandi-, Põlvamaa
Marilin Ait vanemspetsialist 5680 8518 56808518 marilin.ait@keskkonnaamet.ee Eesti
Marilin Saluveer spetsialist 53616636 marilin.saluveer@keskkonnaamet.ee
Triin Triisberg-Uljas spetsialist 56978301 56978301 triin.triisberg-uljas@keskkonnaamet.ee Harjumaa

Keskkonnakasutuse järelevalve arendusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Allar Leppind juhataja 449 9103 allar.leppind@keskkonnaamet.ee
Himot Maran nõunik 518 5612 himot.maran@keskkonnaamet.ee
Aile Kureoja peainspektor aile.kureoja@keskkonnaamet.ee
Jekaterina Kärme peainspektor 339 5666 jekaterina.karme@keskkonnaamet.ee
Kadri Visnap peainspektor 786 8658 56004111 kadri.visnap@keskkonnaamet.ee