Kontaktid

Klienditugi: 662 5999
Üldised küsimused: info@keskkonnaamet.ee
E-teenustega seonduv: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Ringmajanduse osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Rein Kalle juhataja 506 3384 rein.kalle@keskkonnaamet.ee Eesti
Alar Valdmann tööstusheite peaspetsialist 472 4732 alar.valdmann@keskkonnaamet.ee Eesti
Vivian Uibo nõunik 505 2687 vivian.uibo@keskkonnaamet.ee Eesti
Tanel Kikka infosüsteemide peakasutaja 5697 0889 tanel.kikka@keskkonnaamet.ee Eesti

Jäätmebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Reet Siilaberg juhataja 5884 9116 reet.siilaberg@keskkonnaamet.ee Eesti
Katrin Kaare peaspetsialist 680 7421 5300 0843 katrin.kaare@keskkonnaamet.ee Eesti
Helen Akenpärg peaspetsialist 5694 5502 helen.akenparg@keskkonnaamet.ee Eesti
Ave Jalakas peaspetsialist 5690 4703 ave.jalakas@keskkonnaamet.ee Eesti
Olavi Kärner vanemspetsialist 5308 8173 olavi.karner@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristo Keevend vanemspetsialist 384 8684 kristo.keevend@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa, Tallinn 
Kaisa Kivila vanemspetsialist 325 8410 5394 3367 kaisa.kivila@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Eve Konsap vanemspetsialist 680 7915 5341 7916 eve.konsap@keskkonnaamet.ee Põlva-, Valga-, Võrumaa
Tea Pärnik vanemspetsialist 5695 0192 tea.parnik@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Aet Meerits spetsialist 5334 5640 aet.meerits@keskkonnaamet.ee Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Annette Tilk spetsialist 674 4815 annette.tilk@keskkonnaamet.ee Harjumaa, Tallinn
Kadi Ann Busch spetsialist 674 4826 kadi.busch@keskkonnaamet.ee Harju- ja Pärnumaa
Merje Lauri spetsialist 5693 0761 merje.lauri@keskkonnaamet.ee Harju- ja Ida-Virumaa

Keskkonnakorralduse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Helen Manguse juhataja 776 2423 503 4871 helen.manguse@keskkonnaamet.ee
Maiu Merisalu peaspetsialist 680 7477 5667 4574 maiu.merisalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Irma Pakkonen peaspetsialist 680 7403 5683 1311 irma.pakkonen@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Kalda vanemspetsialist 447 7383 510 7975 toomas.kalda@keskkonnaamet.ee
Ivo Ojamäe vanemspetsialist 730 2252 505 7438 ivo.ojamae@keskkonnaamet.ee
Siret Punnisk vanemspetsialist 799 0913 512 8350 siret.punnisk@keskkonnaamet.ee
Ester Pindmaa vanemspetsialist 384 8744 ester.pindmaa@keskkonnaamet.ee
Egle Alt vanemspetsialist 384 8689 egle.alt@keskkonnaamet.ee
Kadri Tamm spetsialist 5300 2210 kadri.tamm@keskkonnaamet.ee
Camilla Kastein spetsialist 5694 0905 camilla.kastein@keskkonnaamet.ee
Kristy Käärid spetsialist 674 4809 kristy.kaarid@keskkonnaamet.ee

Maapõuebüroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Martin Nurme juhataja 5693 3839 martin.nurme@keskkonnaamet.ee Eesti
Tiit Rahe peaspetsialist 5621 5670 tiit.rahe@keskkonnaamet.ee Eesti
Marju Kuldmaa vanemspetsialist 776 2419 513 8740 marju.kuldmaa@keskkonnaamet.ee Jõgeva-, Tartumaa
Aare Mark vanemspetsialist 506 4227 aare.mark@keskkonnaamet.ee Valga-, Tartumaa
Merike Rosin vanemspetsialist 5682 2097 merike.rosin@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Marin Varblane vanemspetsialist 5692 7090 marin.varblane@keskkonnaamet.ee Viljandimaa, Harku ja Saue vald
Viktoria Burtin vanemspetsialist 484 1182 5688 5603 viktoria.burtin@keskkonnaamet.ee Järva-, Raplamaa
Aulis Saarnits spetsialist 680 7914 510 6954 aulis.saarnits@keskkonnaamet.ee Võru-, Põlvamaa
Lilli Tamm vanemspetsialist 674 4803 5699 2028 lilli.tamm@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Liis Jääger spetsialist 5656 4094 liis.jaager@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa, Harjumaa (Anija vald ja Kuusalu vald)
Moonika Aunpuu spetsialist 5698 0504 moonika.aunpuu@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Anu Sihv spetsialist 56880490 anu.sihv@keskkonnaamet.ee
Riina Noormägi spetsialist 56944282 riina.noormagi@keskkonnaamet.ee

Veeosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Triin Mägi juhataja 5691 6554 triin.magi@keskkonnaamet.ee Eesti
Emma Krikova juhtivspetsialist 332 4420 510 6349 emma.krikova@keskkonnaamet.ee Eesti
Karina Laasik juhtivspetsialist 332 4426 5646 3707 karina.laasik@keskkonnaamet.ee Eesti
Elina Leiner peaspetsialist 447 7387 5689 8533 elina.leiner@keskkonnaamet.ee Eesti
Toomas Padjus peaspetsialist 503 1447 toomas.padjus@keskkonnaamet.ee
Margit Karu peaspetsialist 750 0450 margit.karu@keskkonnaamet.ee Eesti
Milvi Aun peaspetsialist 384 8686 505 4935 milvi.aun@keskkonnaamet.ee Eesti
Ljudmila Bogdanova vanemspetsialist 332 4402 525 0480 ljudmila.bogdanova@keskkonnaamet.ee
Maikel Daniel vanemspetsialist 680 7902 504 4312 maikel.daniel@keskkonnaamet.ee Harju-, Lääne-Viru-, Põlva-, Tartumaa
Kairi Dräbtsinskaja vanemspetsialist 435 5619 kairi.drabtsinskaja@keskkonnaamet.ee Jõgeva- ja Lääne-Virumaa
Julia Dubova vanemspetsialist 357 2616 5693 4908 julia.dubova@keskkonnaamet.ee
Anu Holvandus vanemspetsialist 786 8363 5694 9046 anu.holvandus@keskkonnaamet.ee Võru-, Valgamaa
Meelis Järvemägi vanemspetsialist 799 0906 506 1821 meelis.jarvemagi@keskkonnaamet.ee
Kairit Kriis vanemspetsialist 524 9230 kairit.kriis@keskkonnaamet.ee
Melika Paljak vanemspetsialist 452 7763 528 5392 melika.paljak@keskkonnaamet.ee
Marko Petrov spetsialist 730 2255 marko.petrov@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Aire Soo spetsialist 5699 7376 aire.soo@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Heleene Voika vanemspetsialist 435 5617 heleene.voika@keskkonnaamet.ee
Elar Vulla vanemspetsialist 5346 8050 elar.vulla@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva- ja Raplamaa
Inna Mihhailova vanemspetsialist 332 4416 506 0897 inna.mihhailova@keskkonnaamet.ee Eesti
Geidi Rõõm vanemspetsialist 384 8741 geidi.room@keskkonnaamet.ee Harjumaa, Lääne-Virumaa
Marii Leinberg spetsialist 5699 3062 marii.leinberg@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Eve Kirs spetsialist 5694 9603 eve.kirs@keskkonnaamet.ee
Anne Oja andmeanalüütik 5696 4660 anne.oja@keskkonnaamet.ee
Anni Aasa spetsialist 674 4821 anni.aasa@keskkonnaamet.ee Harju maakond
Christina Vohla spetsialist 5690 8272 christina.vohla@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Egle Avi vanemspetsialist 674 4819 5699 2345 egle.avi@keskkonnaamet.ee Harju- ja Lääne-Virumaa
Elina Jantson spetsialist 5695 8115 elina.jantson@keskkonnaamet.ee
Hanna-Liis Heinla vanemspetsialist 674 4818 5694 9107 hanna-liis.heinla@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Kai Ginter vanemspetsialist 5699 4373 kai.ginter@keskkonnaamet.ee Eesti
Kalle Kiik spetsialist 5683 3611 kalle.kiik@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Liisi Marits projektijuht 5623 7770 liisi.marits@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Lillema spetsialist 5696 3006 margit.lillema@keskkonnaamet.ee Viljandi-, Põlvamaa
Marilin Ait vanemspetsialist 5680 8518 marilin.ait@keskkonnaamet.ee Eesti
Merje Verhovitš spetsialist 325 8413 merje.verhovits@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Triin Triisberg-Uljas spetsialist 6744825 56978301 triin.triisberg-uljas@keskkonnaamet.ee Harjumaa

Keskkonnakasutuse järelevalve arendusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Allar Leppind juhataja 449 9103 allar.leppind@keskkonnaamet.ee
Himot Maran nõunik 518 5612 himot.maran@keskkonnaamet.ee
Aile Kureoja peainspektor aile.kureoja@keskkonnaamet.ee
Jekaterina Kärme peainspektor 339 5666 jekaterina.karme@keskkonnaamet.ee
Kai Korkmann peainspektor 5341 1806 kai.korkmann@keskkonnaamet.ee
Kaidi Kattai peainspektor 5680 9096 kaidi.kattai@keskkonnaamet.ee
Kuldar Rikma peainspektor 696 2248 kuldar.rikma@keskkonnaamet.ee
Pavel Ojava peainspektor 696 2229 pavel.ojava@keskkonnaamet.ee
Reeli Sildnik peainspektor 696 2269 reeli.sildnik@keskkonnaamet.ee
Rene Rajasalu peainspektor rene.rajasalu@keskkonnaamet.ee

Kliima- ja kiirgusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Ilmar Puskar juhataja 664 4905 526 6477 ilmar.puskar@keskkonnaamet.ee Eesti
Karin Muru nõunik 664 4917 5306 3562 karin.muru@keskkonnaamet.ee Eesti
Teet Koitjärv nõunik 612 8802 5345 7268 teet.koitjarv@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Suursoo nõunik 5341 0793 5341 0793 siiri.suursoo@keskkonnaamet.ee Eesti

Kliima- ja välisõhubüroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Sulev Vare juhataja 506 9115 sulev.vare@keskkonnaamet.ee
Peeter Ekstein spetsialist 680 7903 5340 4562 peeter.ekstein@keskkonnaamet.ee
Katre Voolaid vanemspetsialist 5629 6417 katre.voolaid@keskkonnaamet.ee
Marit Kivisild vanemspetsialist 484 1173 5344 5432 marit.kivisild@keskkonnaamet.ee
Liia Krumm vanemspetsialist 5332 5577 liia.krumm@keskkonnaamet.ee
Marlen Raska vanemspetsialist 435 5620 5680 5915 marlen.raska@keskkonnaamet.ee
Jelizaveta Morozova vanemspetsialist 332 4413 jelizaveta.morozova@keskkonnaamet.ee
Kristiina Tiits vanemspetsialist 5690 3559 kristiina.tiits@keskkonnaamet.ee Eesti
Age Kaljuorg spetsialist 524 0165 age.kaljuorg@keskkonnaamet.ee
Annika Konovalov kliima peaspetsialist 5694 4935 annika.konovalov@keskkonnaamet.ee Eesti
Diana Enkeli vanemspetsialist 332 4423 5595 3181 diana.enkeli@keskkonnaamet.ee Eesti
Egon Oraste kliima peaspetsialist 5344 3473 egon.oraste@keskkonnaamet.ee Eesti
Evely Mälton vanemspetsialist 5699 2032 evely.malton@keskkonnaamet.ee Eesti
Helen Opp spetsialist 484 1178 5692 1773 helen.opp@keskkonnaamet.ee
Karine Rajasaar spetsialist 674 4814 5697 0884 karine.rajasaar@keskkonnaamet.ee
Marko Ansip spetsialist 322 7628 marko.ansip@keskkonnaamet.ee
Merily Lakson välisõhu peaspetsialist 5622 1750 merily.lakson@keskkonnaamet.ee
Merlin Kriisk vanemspetsialist 332 4417 merlin.kriisk@keskkonnaamet.ee

Kiirgusseire büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Monika Lepasson juhataja 664 4923 5664 2976 monika.lepasson@keskkonnaamet.ee Eesti
Uko Rand peaspetsialist 664 4927 5860 2302 uko.rand@keskkonnaamet.ee Eesti
Eia Jakobson labori juhataja 664 4910 528 2346 eia.jakobson@keskkonnaamet.ee Eesti
Kiira Kornõševa isikudosimeetria peaspetsialist 664 4904 5343 2798 kiira.kornoseva@keskkonnaamet.ee Eesti
Larissa Palmin labori vanemspetsialist 664 4924 503 7748 larissa.palmin@keskkonnaamet.ee Eesti
Alar Polt peaspetsialist 664 4912 5303 5703 alar.polt@keskkonnaamet.ee Eesti
Jana Mihkelson labori vanemspetsialist 664 4911 5693 8817 jana.mihkelson@keskkonnaamet.ee Eesti
Merilin Paalo isikudosimeetria vanemspetsialist 664 4915 524 2263 merilin.paalo@keskkonnaamet.ee Eesti

Kiirguskaitse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Jelena Šubina juhataja 664 4914 5303 2536 jelena.subina@keskkonnaamet.ee Eesti
Merilin Šaitor peaspetsialist 664 4922 5699 7841 merilin.saitor@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Koidla vanemspetsialist 664 4926 5691 5776 siiri.koidla@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Kuulmann vanemspetsialist 664 4908 5649 9104 margit.kuulmann@keskkonnaamet.ee Eesti
Marina Lacis vanemspetsialist 664 4907 5684 5944 marina.lacis@keskkonnaamet.ee Eesti
Richard Lõhkivi vanemspetsialist 664 4920 5699 7845 richard.lohkivi@keskkonnaamet.ee Eesti

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.