Kontaktid

Klienditugi: 662 5999
Üldised küsimused: info@keskkonnaamet.ee
E-teenustega seonduv: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Haldusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Kairi Rikko juhataja 5696 7147 kairi.rikko@keskkonnaamet.ee Eesti
Ulvi Alekõrs juhtivspetsialist 449 9113 ulvi.alekors@keskkonnaamet.ee
Janar Aleksandrov IKT peaspetsialist 512 4731 janar.aleksandrov@keskkonnaamet.ee
Toomas Võime peaspetsialist 511 9889 toomas.voime@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Tamme peaspetsialist 523 9584 kristi.tamme@keskkonnaamet.ee Eesti
Inge Kiisler peaspetsialist 5326 4864 inge.kiisler@keskkonnaamet.ee Eesti
Sander Ollik peaspetsialist 5699 9699 sander.ollik@keskkonnaamet.ee Eesti
Alvar Vool peaspetsialist 5910 2390 alvar.vool@keskkonnaamet.ee
Julia Pugatšova peaspetsialist 696 2211 julia.pugatsova@keskkonnaamet.ee
Martti Kirotaja spetsialist 53540929 martti.kirotaja@keskkonnaamet.ee Eesti
Avo Matsiselts spetsialist 329 5537 53301620 avo.matsiselts@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Peterson referent 730 2240 56296437 kristi.peterson@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Tiina Smõtškov referent 5071086 5071086 tiina.smotskov@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Tiina Normak referent 332 4401 tiina.normak@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Anneli Pennert referent 5695 9178 anneli.pennert@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Epp Toss referent 5301 7916 epp.toss@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Erika Holter-Padjus referent 447 7388 erika.holter-padjus@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Helen Tombach juhiabi 696 2276 helen.tombach@keskkonnaamet.ee
Hinge Vaiksoo referent-arhivaar 5786 2335 hinge.vaiksoo@keskkonnaamet.ee
Sirje Pärna spetsialist 5330 4254 sirje.parna@keskkonnaamet.ee
Sirlika Kampus referent 696 2276 sirlika.kampus@keskkonnaamet.ee

Keskkonnahariduse ja kommunikatsiooni osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Kristina Kurm juhataja 5331 5313 kristina.kurm@keskkonnaamet.ee Eesti
Andri Küüts avalike suhete nõunik 57450332 andri.kuuts@keskkonnaamet.ee Eesti
Leili Tuul kommunikatsiooninõunik 5347 9214 leili.tuul@keskkonnaamet.ee
Piia Tamsalu sisekommunikatsiooni peaspetsialist 5860 8579 58608579 piia.tamsalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Mari Kala peaspetsialist 799 0914 53047565 mari.kala@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Margit Turb spetsialist 518 6747 margit.turb@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Helen Kivisild spetsialist 5251552 5251552 helen.kivisild@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Veronika Plotnikova spetsialist 56646031 56646031 veronika.plotnikova@keskkonnaamet.ee Eesti
Lia Rosenberg biosfääri programmiala spetsialist 5690 6205 lia.rosenberg@keskkonnaamet.ee Eesti

Keskkonnahariduse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Piret Eensoo juhataja 5306 5044 piret.eensoo@keskkonnaamet.ee Eesti
Krista Kingumets peaspetsialist 5562 4391 Krista.Kingumets@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Piret Valge peaspetsialist 527 3340 piret.valge@keskkonnaamet.ee Tartu Veski 32
Anne-Ly Feršel spetsialist 335 0200 53328287 anne-ly.fersel@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Reet Kristian spetsialist 5590 0650 reet.kristian@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Elo Raspel spetsialist 53419205 elo.raspel@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Maarika Männil spetsialist 5328 5846 maarika.mannil@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Enri Uusna spetsialist 5304 7344 enri.uusna@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Kalle Kõllamaa spetsialist 504 7219 kalle.kollamaa@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Mahe Metsalu spetsialist 5304 7882 mahe.metsalu@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Tairi Tappo spetsialist 5689 8304 tairi.tappo@keskkonnaamet.ee Lääne-, Hiiumaa

Klienditeenindus- ja personaliosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Kaive Päeva peaspetsialist 664 4900 56893202 kaive.paeva@keskkonnaamet.ee Tallinn (Kiirgusosakond)
Urve Pruulman peaspetsialist 56997893 56997893 urve.pruulman@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Klein peaspetsialist 56930801 margit.klein@keskkonnaamet.ee Tallinn
Jaanika Reitel peaspetsialist 5693 4626 56934626 jaanika.reitel@keskkonnaamet.ee Eesti
Kairi Niin peaspetsialist 449 9112 kairi.niin@keskkonnaamet.ee
Kristi Pukk juhataja 5016097 5016097 kristi.pukk@keskkonnaamet.ee
Merje Männik peaspetsialist 696 2221 merje.mannik@keskkonnaamet.ee

Klienditeenindusbüroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Meelika Tamberg juhataja 5698 7171 meelika.tamberg@keskkonnaamet.ee
Merle Arupõld klienditeeninduse peaspetsialist 5683 3872 merle.arupold@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Ellen Kevvai klienditeeninduse spetsialist 5342 9429 ellen.kevvai@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Krista Sarapuu klienditeeninduse spetsialist 5690 6269 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Olesja Aarik klienditeeninduse vanemspetsialist 5385 8762 olesja.aarik@keskkonnaamet.ee

Strateegia- ja analüüsiosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Aivar Viinapuu juhataja 696 2265 aivar.viinapuu@keskkonnaamet.ee
Siret Kegel kvaliteedijuht 5697 8110 56978110 siret.kegel@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Kaiste finantsjuht 504 9233 siiri.kaiste@keskkonnaamet.ee Eesti
Rita Orusaar peaspetsialist 5156107 5156107 rita.orusaar@keskkonnaamet.ee
Heli Ojasaar peaspetsialist 5697 5116 56975116 heli.ojasaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Triinu Heinvars peaspetsialist 696 2235 triinu.heinvars@keskkonnaamet.ee
Merle Lepik vanemspetsialist 5309 6404 53096404 merle.lepik@keskkonnaamet.ee Eesti
Gaida Aasaru vanemspetsialist 696 2207 gaida.aasaru@keskkonnaamet.ee
Liivika Pärg vanemspetsialist 5699 0838 liivika.parg@keskkonnaamet.ee
Marve Randlepp peaanalüütik 696 2217 marve.randlepp@keskkonnaamet.ee

Eluslooduse valdkond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Agu Leivits nõunik 510 1175 5101175 agu.leivits@keskkonnaamet.ee Eesti

Looduskaitse korraldamise osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Tarvo Roose juhataja 680 7471 57808023 tarvo.roose@keskkonnaamet.ee Eesti
Maris Tamm projektijuht 53320513 maris.tamm@keskkonnaamet.ee Eesti
Nele Sõber projektijuht 5770 2225 57702225 nele.sober@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Liisa Rennel ekspert 5341 1372 53411372 liisa.rennel@keskkonnaamet.ee
Katrin Kaldma ekspert 59199186 katrin.kaldma@keskkonnaamet.ee
Kaidi Erik projekti spetsialist 56664780 kaidi.erik@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaidi Jakobson projekti peaspetsialist kaidi.jakobson@keskkonnaamet.ee
Maris Sepp projekti peaspetsialist 5650 2241 maris.sepp@keskkonnaamet.ee
Meelis Suurkask projekti ekspert 516 4997 meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee
Raido Kont projekti ekspert raido.kont@keskkonnaamet.ee
Riina Martverk projektijuht 511 9332 5119332 riina.martverk@keskkonnaamet.ee
Tõnu Laasi projektijuht 58180755 tonu.laasi@keskkonnaamet.ee
Uudo Timm ekspert 513 1389 5131389 uudo.timm@keskkonnaamet.ee

Loodushoiutööde büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Eike Tammekänd juhataja 56996334 eike.tammekand@keskkonnaamet.ee Eesti
Maarja Nõmm vanemspetsialist 5682 0722 56820722 maarja.nomm@keskkonnaamet.ee
Rita Miller vanemspetsialist 5301 1496 rita.miller@keskkonnaamet.ee
Katrin Jürgens vanemspetsialist 329 5534 5238548 katrin.jurgens@keskkonnaamet.ee
Käthlin Rillo peaspetsialist 56995083 kathlin.rillo@keskkonnaamet.ee
Monika Laurits-Arro spetsialist 5302 0849 monika.laurits@keskkonnaamet.ee
Ilona Lepik spetsialist 472 4228 5201087 ilona.lepik@keskkonnaamet.ee
Tarmo Evestus spetsialist 5308 8511 53088511 tarmo.evestus@keskkonnaamet.ee
Jarmo Jaanus spetsialist 5696 1888 56961888 jarmo.jaanus@keskkonnaamet.ee
Tarmo Niitla spetsialist 5698 9604 56989604 tarmo.niitla@keskkonnaamet.ee
Britta Kalgan spetsialist 518 0337 5180337 britta.kalgan@keskkonnaamet.ee
Liisu Aulik spetsialist 5692 4060 56924060 liisu.aulik@keskkonnaamet.ee
Reelika Juuse spetsialist 5646 3909 56463909 reelika.juuse@keskkonnaamet.ee
Roman Zuzjonok spetsialist 56902018 56902018 roman.zuzjonov@keskkonnaamet.ee

Maahoolduse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Kaidi Silm juhataja 56903361 kaidi.silm@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaie Kattai vanemspetsialist 472 4227 53001870 kaie.kattai@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Piret Sepp vanemspetsialist 5334 1577 53341577 piret.sepp@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Ragnar Kapaun vanemspetsialist 5668 5898 56685898 ragnar.kapaun@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa, Tartumaa, Viljandimaa
Gunnar Sein peaspetsialist 5331 0358 53310358 gunnar.sein@keskkonnaamet.ee Pärnu-,Viljandimaa
Cätrin Martinson spetsialist 58544722 catrin.martinson@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kaie Sarv spetsialist 5035918 kaie.sarv@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Kristiina Jürisoo spetsialist 325 8411 56998201 kristiina.jurisoo@keskkonnaamet.ee Ida-, Lääne-Virumaa, Lahemaa RP (Harjumaa ja Lääne-Virumaa)
Urmo Saar spetsialist 5645 5786 56455786 urmo.saar@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Priit Kukk spetsialist 5308 8935 53088935 priit.kukk@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Evelin Loel spetsialist 56884341 evelin.loel@keskkonnaamet.ee
Johannes Kõdar spetsialist 5333 8176 53338176 johannes.kodar@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Kadri Kuusksalu spetsialist 5340 8012 53408012 kadri.kuusksalu@keskkonnaamet.ee Valga-, Põlva-, Võrumaa

Jahinduse ja vee-elustiku büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Aimar Rakko juhataja 5306 9104 53069104 aimar.rakko@keskkonnaamet.ee Eesti
Jan Siimson peaspetsialist 5346 0774 53460774 jan.siimson@keskkonnaamet.ee Eesti
Margo Tannik jahinduse peaspetsialist 786 8364 5160148 margo.tannik@keskkonnaamet.ee Eesti (sh Põlvamaa)
Ivar Marlen jahinduse spetsialist 4636821 53040354 ivar.marlen@keskkonnaamet.ee Pärnu-,Hiiu-, Lääne-, Saaremaa
Mihkel Pastik jahinduse spetsialist 5304 4134 53044134 mihkel.pastik@keskkonnaamet.ee Viljandi-, Valga-, Võrumaa
Tõnu Talvi looduskaitse peaspetsialist 453 3916 5016869 tonu.talvi@keskkonnaamet.ee Eesti
Uno Treier jahinduse spetsialist 484 1181 514 9565 uno.treier@keskkonnaamet.ee Harju-, Järva-, Raplamaa
Heete Ausmeel jahinduse spetsialist 5688 6919 heete.ausmeel@keskkonnaamet.ee Ida- ja Lääne-Viru, Tartu- ja Jõgevamaa
Kerli Pettai vee-elustiku spetsialist 5366 2619 53662619 kerli.pettai@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Märt Kesküla vee-elustiku vanemspetsialist 523 4410 5234410 mart.keskula@keskkonnaamet.ee Lääne regioon, va Rapla

Eluslooduse ja kalanduse järelevalve arendusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Indrek Ulla juhataja 696 2244 indrek.ulla@keskkonnaamet.ee
Aare Pai peainspektor 786 8659 aare.pai@keskkonnaamet.ee
Aavo Sempelson peainspektor 449 9108 aavo.sempelson@keskkonnaamet.ee
Erik Parts peainspektor 696 2261 erik.parts@keskkonnaamet.ee
Ivo Kask peainspektor ivo.kask@keskkonnaamet.ee
Lea Palmre peainspektor 786 8651 lea.palmre@keskkonnaamet.ee
Liivi Plumer peainspektor liivi.plumer@keskkonnaamet.ee
Piret Reinsalu peainspektor 696 2253 piret.reinsalu@keskkonnaamet.ee
Reemet Okas peainspektor 5626 9232 56269232 reemet.okas@keskkonnaamet.ee
Uno Luht peainspektor 681 4943 uno.luht@keskkonnaamet.ee

Looduskaitse planeerimise osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Taavi Tattar juhataja 5330 6820 53306820 taavi.tattar@keskkonnaamet.ee Eesti
Triin Amos vanemspetsialist 5629 6403 56296403 triin.amos@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Jana Arula spetsialist 56978857 jana.arula@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Kadri Kasuk spetsialist 799 0908 kadri.kasuk@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Riina Kotter juhtivspetsialist 5037128 riina.kotter@keskkonnaamet.ee
Eleri Laidma juhtivspetsialist 5304 7558 53047558 eleri.laidma@keskkonnaamet.ee Lõuna regioon
Imbi Mets spetsialist 329 5543 imbi.mets@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Andres Miller vanemspetsialist 503 6455 5036455 andres.miller@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Liggi Namm vanemspetsialist 5226894 liggi.namm@keskkonnaamet.ee Ida-, Lääne-Virumaa
Kristi Pai vanemspetsialist 384 8681 56958657 kristi.pai@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Marica-Maris Paju spetsialist 5336 5805 53365805 maris.paju@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Kadri Paomees vanemspetsialist 5343 6313 53436313 kadri.paomees@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Elle Puurmann vanemspetsialist 472 9430 5174811 elle.puurmann@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Gunnar Raun vanemspetsialist 5688 7157 56887157 gunnar.raun@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Reet Reiman spetsialist 56893268 56893268 reet.reiman@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Nele Saluveer juhtivspetsialist 5693 9110 56939110 nele.saluveer@keskkonnaamet.ee
Meelis Suurkask vanemspetsialist 5164997 meelis.suurkask@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Sander Laherand vanemspetsialist 5692 7990 56927990 sander.laherand@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Kerttu Elm spetsialist 5689 3674 56893674 kerttu.elm@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Katrin Aavik spetsialist 5688 1147 56881147 katrin.aavik@keskkonnaamet.ee Tööpiirkond Pärnumaa
Kirsi Loide spetsialist 447 7375 56822032 kirsi.loide@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Tanika Ojasild vanemspetsialist 5699 5307 56995307 tanika.ojasild@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Evelin Loel andmespetsialist 5688 4341 evelin.loel@keskkonnaamet.ee Eesti
Geili Pütsepp andmespetsialist 5625 4885 geili.putsepp@keskkonnaamet.ee
Kaidi Erik spetsialist 5666 4780 kaidi.erik@keskkonnaamet.ee