Kontaktid

Klienditugi: 662 5999
Üldised küsimused: info@keskkonnaamet.ee
E-teenustega seonduv: klienditugi@keskkonnaamet.ee

Haldusosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Kairi Rikko juhataja 5696 7147 kairi.rikko@keskkonnaamet.ee Eesti
Ulvi Alekõrs juhtivspetsialist 449 9113 ulvi.alekors@keskkonnaamet.ee
Janar Aleksandrov IKT peaspetsialist 512 4731 janar.aleksandrov@keskkonnaamet.ee
Toomas Võime peaspetsialist 511 9889 toomas.voime@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Tamme peaspetsialist 523 9584 kristi.tamme@keskkonnaamet.ee Eesti
Inge Kiisler peaspetsialist 5326 4864 inge.kiisler@keskkonnaamet.ee Eesti
Sander Ollik peaspetsialist 5699 9699 sander.ollik@keskkonnaamet.ee Eesti
Alvar Vool peaspetsialist 5910 2390 alvar.vool@keskkonnaamet.ee
Julia Pugatšova peaspetsialist 696 2211 julia.pugatsova@keskkonnaamet.ee
Martti Kirotaja spetsialist 5354 0929 martti.kirotaja@keskkonnaamet.ee Eesti
Avo Matsiselts spetsialist 329 5537 5330 1620 avo.matsiselts@keskkonnaamet.ee Eesti
Kristi Peterson referent 730 2240 5629 6437 kristi.peterson@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Tiina Smõtškov referent 472 4720 507 1086 tiina.smotskov@keskkonnaamet.ee Läänemaa
Tiina Normak referent 332 4401 tiina.normak@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Anneli Pennert referent 384 8688 anneli.pennert@keskkonnaamet.ee Järvamaa
Epp Toss referent 463 6820 5301 7916 epp.toss@keskkonnaamet.ee Hiiumaa
Erika Holter-Padjus referent 447 7388 erika.holter-padjus@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Sirlika Kampus referent 696 2276 sirlika.kampus@keskkonnaamet.ee

Keskkonnahariduse ja kommunikatsiooni osakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Kristina Kurm juhataja 5331 5313 kristina.kurm@keskkonnaamet.ee Eesti
Andri Küüts avalike suhete nõunik 5745 0332 andri.kuuts@keskkonnaamet.ee Tallinn
Leili Tuul kommunikatsiooninõunik 5347 9214 leili.tuul@keskkonnaamet.ee
Piia Tamsalu sisekommunikatsiooni peaspetsialist 5860 8579 piia.tamsalu@keskkonnaamet.ee Eesti
Mari Kala peaspetsialist 799 0914 5304 7565 mari.kala@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Margit Turb spetsialist 518 6747 margit.turb@keskkonnaamet.ee Valgamaa
Helen Kivisild spetsialist 525 1552 helen.kivisild@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Veronika Plotnikova spetsialist 5664 6031 veronika.plotnikova@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Lia Rosenberg biosfääri programmiala spetsialist 5690 6205 lia.rosenberg@keskkonnaamet.ee Eesti

Keskkonnahariduse büroo

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Piret Eensoo juhataja 5306 5044 piret.eensoo@keskkonnaamet.ee Eesti
Krista Kingumets peaspetsialist 5562 4391 Krista.Kingumets@keskkonnaamet.ee Viljandimaa
Piret Valge peaspetsialist 527 3340 piret.valge@keskkonnaamet.ee Tartumaa
Anne-Ly Feršel spetsialist 335 0200 5332 8287 anne-ly.fersel@keskkonnaamet.ee Ida-Virumaa
Reet Kristian spetsialist 5590 0650 reet.kristian@keskkonnaamet.ee Harjumaa
Elo Raspel spetsialist 5341 9205 elo.raspel@keskkonnaamet.ee Jõgevamaa
Maarika Männil spetsialist 5328 5846 maarika.mannil@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Enri Uusna spetsialist 5304 7344 enri.uusna@keskkonnaamet.ee Lääne-Virumaa
Kalle Kõllamaa spetsialist 504 7219 kalle.kollamaa@keskkonnaamet.ee Pärnumaa
Mahe Metsalu spetsialist 5304 7882 mahe.metsalu@keskkonnaamet.ee Saaremaa
Tairi Tappo spetsialist 5689 8304 tairi.tappo@keskkonnaamet.ee Lääne-, Hiiumaa

Klienditeenindus- ja personaliosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Terje Tiiman juhataja 5698 1105 terje.tiiman@keskkonnaamet.ee Eesti
Meelika Tamberg klienditeeninduse juht 56987171 meelika.tamberg@keskkonnaamet.ee
Merle Arupõld klienditeeninduse peaspetsialist 7990900 merle.arupold@keskkonnaamet.ee Põlvamaa
Ellen Kevvai klienditeeninduse spetsialist 786 8360 5342 9429 ellen.kevvai@keskkonnaamet.ee Võrumaa
Liisa Ruisu klienditeeninduse spetsialist 484 1171 liisa.ruisu@keskkonnaamet.ee Raplamaa
Krista Sarapuu klienditeeninduse spetsialist 776 2432 krista.sarapuu@keskkonnaamet.ee Eesti
Kaive Päeva peaspetsialist 664 4900 5689 3202 kaive.paeva@keskkonnaamet.ee Tallinn (Kiirgusosakond)
Urve Pruulman peaspetsialist 435 5610 urve.pruulman@keskkonnaamet.ee Eesti
Margit Klein peaspetsialist 5693 0801 margit.klein@keskkonnaamet.ee Tallinn
Jaanika Reitel peaspetsialist 5693 4626 jaanika.reitel@keskkonnaamet.ee Eesti
Kairi Niin peaspetsialist 449 9112 kairi.niin@keskkonnaamet.ee
Merje Männik peaspetsialist 696 2221 merje.mannik@keskkonnaamet.ee

Strateegia- ja analüüsiosakond

Nimi Amet Telefon E-post Tööpiirkond
Aivar Viinapuu juhataja 696 2265 aivar.viinapuu@keskkonnaamet.ee
Siret Kegel kvaliteedijuht 5697 8110 siret.kegel@keskkonnaamet.ee Eesti
Siiri Kaiste finantsjuht 504 9233 siiri.kaiste@keskkonnaamet.ee Eesti
Rita Orusaar peaspetsialist 515 6107 rita.orusaar@keskkonnaamet.ee
Heli Ojasaar peaspetsialist 5697 5116 heli.ojasaar@keskkonnaamet.ee Eesti
Triinu Heinvars peaspetsialist 696 2235 triinu.heinvars@keskkonnaamet.ee
Merle Lepik vanemspetsialist 5309 6404 merle.lepik@keskkonnaamet.ee Eesti
Gaida Aasaru vanemspetsialist 696 2207 gaida.aasaru@keskkonnaamet.ee
Liivika Pärg vanemspetsialist 5699 0838 liivika.parg@keskkonnaamet.ee
Marve Randlepp peaanalüütik 696 2217 marve.randlepp@keskkonnaamet.ee
Avo Telling analüütik 56954303 avo.telling@keskkonnaamet.ee

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.