Sa oled siin

Kõnnumaa loodusala kaitsekorralduskava koostamine

Keskkonnaametis on valminud Kõnnumaa loodusala kaitsekorralduskava (2020–2029) uus tööversioon. Kõnnumaa loodusala kattub järgmiste siseriiklike kaitstavate loodusobjektidega: Kõnnumaa, Aela ja Kuimetsa maastikukaitseala, Kõnnumaa ja Vahastu mõisa hoiuala, üksikobjekt Imsi järv ning Kädva, Kiigemäe ja Saunametsa metsise püsielupaik.

Kavas koondatakse ülevaade kaitstavatest aladest, maakasutusest, huvigruppidest ning kirjeldatakse inventuuride ning uuringute vajadus. Kava olulisem osa on tutvustada alade kaitseväärtusi ja fikseerida mõõdetavad kaitse-eesmärgid. Samuti kirjeldada meetmeid, mis aitavad väärtusi hoida, taastada ja tutvustada.

Palume Teil tutvuda kaitsekorralduskavaga, mis asub siin (18.92 MB, PDF).

Ootame ettepanekuid kava täiendamiseks kirjalikult e-posti aadressile info@keskkonnaamet.ee hiljemalt 10. aprilliks 2020. a.

Peame avaliku arutelu toimumist vajalikuks, kuid eriolukorra tõttu ei ole võimalik seda lähikuudel läbi viia. Kaalumisel on variant korraldada arutelu läbi veebi teel. Sellest tulenevalt palume kõikidel, kes soovivad avalikul arutelul tulevikus osaleda, anda endast märku lisainfos olevale kontaktile. Teades osalejate soove, saame paremini arutelu planeerida.

Lisainfo: Sander Laherand, tel 5692 7990, sander.laherand@keskkonnaamet.ee

Vaade Paluküla hiiemäelt. Foto: Sander Laherand


 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.