Sa oled siin

Kirmsi looduskaitseala kaitse-eeskirja eelnõu avalikustamine

Keskkonnaministri 31. oktoobri 2019. a käskkirjaga nr 1-2/19/707 on algatatud määruse „Kirmsi looduskaitseala kaitse-eeskiri” moodustamise menetlus, mida viib läbi Keskkonnaamet.

Kaitse-eeskirja eelnõu, seletuskirja ja kaardiga on võimalik tutvuda avaliku väljapaneku ajal 22.05.–15.06.2020 siinse teate allosas.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema avalikustatava kaitse-eeskirja menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.
 
Parandusettepanekud või vastuväited Kirmsi looduskaitseala kaitse-eeskirja eelnõu kohta palume esitada Keskkonnaametile kirjalikult (info@keskkonnaamet.ee või Karja 17a, Võru 65608) hiljemalt 15.06.2020.

Ühtlasi teeme looduskaitseseaduse § 9 lg 4 p 3 alusel ettepaneku arutada asja ilma avaliku aruteluta. Vastava ettepanekuta avalikku arutelu ei korraldata.

Vastavalt laekunud ettepanekule toimub avalik arutelu 17. juunil kell 15.00 Keskkonnaameti Räpina kontoris (Kalevi 1a).

Kui nimetatud tähtajak ei ole kaitse-eeskirja eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast avalikustamist esitatakse eelnõu orienteeruvalt oktoobris ministeeriumite vahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti 2021. aasta alguses.

Lisainfo: Kadri Kasuk, 79 90 908, kadri.kasuk@keskkonnaamet.ee.

Eelnõu (368.43 KB, PDF)

Seletuskiri (576.31 KB, PDF)

Kaart (465.49 KB, JPG)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.