Sa oled siin

Keskkonnaminister võttis kaitse alla Järva maakonna looduse üksikobjektid

Keskkonnaminister otsustas 13. aprilli 2020. a määrusega nr 18 „Järva maakonna looduse üksikobjektide kaitse alla võtmine ja nende piiranguvööndi ulatus” kaitse alla võtta Küti tamme, Kirikoja kadaka, Puhmu rahnu, Roosna Laikivi, Kiigumõisa kivi, Epu kivi, Tudavere kivi ja Vassaare põllukivi ning määrata nende piiranguvööndi ulatuse. Määrus on avaldatud Riigi Teataja I osas 17. aprillil 2020. a avaldamismärkega 1 ning see jõustub 27. aprillil 2020. a.

Määruse, seletuskirja ja kaartidega saab tutvuda Riigi Teataja kodulehe vahendusel (www.riigiteataja.ee) ja siinse teate allosas. 

Küsimuste tekkimisel seoses määrusega, paberkandjal määrusega tutvumiseks või konkreetsemate käitumisjuhiste saamiseks on kontaktisikuks Keskkonnaameti kaitse planeerimise spetsialist Kristi Pai (telefon 384 8681, e-post kristi.pai@keskkonnaamet.ee).

Järva maakonna üksikobjektid on Eesti jaoks olulise väärtusega, mida on vajalik hoida ja kaitsta. Täname, et aitate hoida kodumaa väärtusi!

Määrus (452.1 KB, PDF)

Seletuskiri (385.56 KB, PDF)

Kaardid:

Küti tamm (PDF)

Kirikoja kadakas (PDF)

Puhmu rahn (PDF)

Roosna Laikivi (PDF)

Kiigumõisa kivi (PDF)

Epu kivi (PDF)

Tudavere kivi (PDF)

Vassaare põllukivi (PDF)
 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.