Sa oled siin

Keskkonnaminister kinnitas Tallinna linnas üksikobjekti kaitse alla võtmise ja hävinud üksikobjekti kaitse alt välja arvamise

Keskkonnaminister kinnitas 20. aprillil 2020. a määruse nr 22 "Tallinna linna kaitstava looduse üksikobjekti kaitse alla võtmine ja selle piiranguvööndi ulatus ning kaitstava looduse üksikobjekti kaitse alt väljaarvamine", mis on avaldatud Riigi Teataja I osas 28.04.2020, 10 ja jõustub 8. mail 2020. a.

Määrusega võetakse looduse üksikobjektina kaitse alla Tallinnas Pirita linnaosas Tuulenurga tn 6 kasvav Windecki punane tamm (Quercus rubra) ja määratakse sellele piiranguvöönd, mille ulatus on 20 meetrit.

Määrusega arvatakse hävimise tõttu kaitse alt välja Tallinnas A. Weizenbergi ja Narva mnt ristmiku nurgal kasvanud must pappel.

Määruse, seletuskirja ja kaardiga saab tutvuda Riigi Teataja kodulehe vahendusel (www.riigiteataja.ee) ja siinse teate allosas. 
 
Küsimuste tekkimisel seoses määrusega, paberkandjal määrusega tutvumiseks või konkreetsemate käitumisjuhiste saamiseks on kontaktisikuks kaitse planeerimise spetsialist Imbi Mets (tel 329 5543, e-post imbi.mets@keskkonnaamet.ee).

Määrus

Seletuskiri (PDF)

Kaart (PDF)
 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.