Sa oled siin

Tagasiside ja vaide esitamine

Kui Teil on ettepanekuid, häid sõnu või kriitikat seoses antud teenusega, siis palume anda tagasisidet, täites tagasiside vormi. 

Tagasiside on mõeldud väljendamaks rahulolu, rahulolematust või teha ettepanekuid Keskkonnaameti teenuse, ametniku tegevuse või töökorralduse üle. Teie tagasiside on meile oluline, et korraldada tööd kliendi ootustele vastavaks.

Tagasisidevorm

Kui soovite vastust, siis palun kindlasti täita kontaktandmete osa ning vastuse saate 30 päeva jooksul.

NB! Vaideid, taotlusi, märgukirju, avaldusi jms saab Keskkonnaametile esitada elektroonselt e-posti aadressile info@keskkonnaamet.ee või postiga. Teabenõuet avaliku teabe saamiseks ainult olemasoleva info või dokumentide kohta saab esitada https://adr.envir.ee/.


Keskkonnaamet saadab oma klientidele küsimustiku rahulolu uuringuks

Alates 2015. aastast kasutab Keskkonnaamet oma klientide rahulolu uuringuks soovitusindeksi programmi RECOMMY. Küsimustik saadetakse aadressilt app@recommy.com klientidele, kellega Keskkonnaamet on lähiajal suhelnud. Palume teil küsimustikule vastata, kui olete pöördumise oma meilile saanud. 

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.