Sa oled siin

Kavilda ürgoru maastikukaitseala moodustamine

Keskkonnaministri 27. märtsi 2019. a käskkirjaga nr 267 on algatatud määruse „Kavilda ürgoru maastikukaitseala moodustamine ja kaitse-eeskiri ” menetlus, mida viib läbi Keskkonnaamet.

Kaitse-eeskirja eelnõu, seletuskirja ja kaardiga on võimalik tutvuda avaliku väljapaneku ajal Keskkonnaameti Tartu kontoris (Aleksandri 14, Tartu), Keskkonnaameti kodulehel www.keskkonnaamet.ee ja Elva Vallavalitsuses ajavahemikus 4. – 29.11.2019.

Ootame põhjendatud ettepanekuid ning kutsume aktiivselt osalema avalikustatava kaitse-eeskirja menetluses. Eesti loodusväärtuste kaitse on tagatud heas koostöös maaomanike ja huvigruppidega ning Teie panus on meile oluline.

Oma parandusettepanekud ja vastuväited Kavilda ürgoru maastikukaitseala kaitse-eeskirja eelnõu kohta palume esitada kirjalikult Keskkonnaametile (info@keskkonnaamet.ee või Aleksandri 14, Tartu) hiljemalt 29.11.2019.

Kaitse-eeskirja eelnõu avalik arutelu toimub 21. novembril 2019 kell 15:00 Puhja Seltsimaja väikses saalis, Puhja alevikus (Viljandi tee 24).

Kui nimetatud tähtajaks ei ole kaitse-eeskirja eelnõu kohta parandusettepanekuid või vastuväiteid esitatud, arvestame, et vastuväited puuduvad. Pärast avalikustamist esitatakse eelnõu orienteeruvalt 2020. a juulis ministeeriumite vahelisele kooskõlastamisele. Määrus jõustub eeldatavasti detsembris 2020. aastal.

Lisainfo: Kristel Tatsi, 528 9690, kristel.tatsi@keskkonnaamet.ee.


Kaitse-eeskirja eelnõu (336.66 KB, PDF)
Kaitse-eeskirja seletuskiri (394.23 KB, PDF)
Kaitseala kaart (258.59 KB, JPG)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.