Sa oled siin

Karula rahvuspargi, Karula loodusala ja Karula linnuala kaitsekorralduskava koostamine

Keskkonnaamet teatab, et koostamisel on Karula rahvuspargi, Karula loodusala ja Karula linnuala kaitsekorralduskava aastateks 2020-2029. Lisaks Karula rahvuspargile käsitleb kaitsekorralduskava ka Koemetsa metsise püsielupaika, Singa metsise püsielupaika, Ubajärve metsise püsielupaika ja Põrgujärve metsise püsielupaika (Karula loodusala ja Karula linnuala). Kavaga kirjeldatakse kaitseala eesmärgiks olevaid loodusväärtusi, nende mõjutegureid ja kaitsemeetmeid ning tuuakse välja vajalikud tegevused koos tõenäolise läbiviimise ajaga.

Kaitsekorralduskava tööversiooniga on võimalik tutvuda Keskkonnaameti koduleheküljel www.keskkonnaamet.ee. Täiendusi ja parandusettepanekuid kaitsekorralduskava kohta saab Keskkonnaametile esitada hiljemalt 13.12.2019.

Kaitsekorralduskava avalikkuse kaasamise koosolek toimub 22.11.2019 kell 16 Kaika seltsimajas. Kohale on oodatud maaomanikud, kohalikud elanikud, ettevõtjad ja teised asjast huvitatud.

Lisainfo: Kadri Kuusksalu, tel  5340 8012, kadri.kuusksalu@keskkonnaamet.ee.

Kavaga saate tutvuda SIIN (8.05 MB, PDF)

    Karula rahvuspark. Foto Kaidi Jõesalu

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.