Language switcher

Poollooduslike koosluste hooldamise toetuse taotluste kooskõlastamine

Poollooduslike koosluste hooldamise toetuse taotlemine toimub vastavalt maaeluministri 22.04.2015 määrusele nr 38 „Poolloodusliku koosluse hooldamise toetus".

Taotleja esitab kohustuseaasta 1. aprillist alates Keskkonnaametile määruse lisas 1 (PDF) toodud vormi kohase poollooduslike koosluste loetelu ja poolloodusliku koosluse kaardi, milles esitatud andmete põhjal annab Keskkonnaamet viie tööpäeva jooksul arvates nimetatud dokumentide kättesaamisest nõusoleku hooldamistingimuste kohta. Keskkonnaamet ei anna hooldamistingimuste kohta nõusolekut, kui ala, mille kohta toetust taotletakse, ei ole hoolduskõlbulik.

Taotlusi saab kooskõlastada alates 1. aprillist.

  • Keskkonnaameti kontorites maahoolduse spetsialistide juures (aja peaks eelnevalt kokku leppima)
  • E-PRIA teeninduskeskkonnas
  • digitaalselt (sel juhul peab olema digitaalse allkirjastamise võimalus ka taotlejal, kes samuti peab andma dokumentidele oma kinnituse).

Kooskõlastatud taotluse saab esitada E-PRIA teeninduskeskkonnas või PRIA piirkondlikusse büroosse ajavahemikul 2.-22. mai (elektrooniliselt saab seda teha e-posti aadressile info@pria.ee).

23. maist kuni 16. juunini on võimalik esitada PRIAle hilinenud taotlusi. Hilinenud taotluse osas vähendatakse taotlejale makstavat toetust iga hilinenud tööpäeva eest 1%. Keskkonnaamet annab endapoolse kinnituse toetuse taotlusele ka peale 24. maid vastavalt eelnevalt kirjeldatud võimalustele.

Euroopa Liit maaelu arenguks

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.