Sa oled siin

Kirikumäe maastikukaitseala kaitsekorralduskava koostamine

Keskkonnaamet on algatanud Kirikumäe maastikukaitsealale kaitsekorralduskava koostamise aastateks 2019 – 2028. Kaitsekorralduskavas kirjeldatakse ala kaitse-eesmärgiks olevaid loodusväärtusi, nende mõjutegureid ja kaitsemeetmeid ning koostatakse tegevuste tabel. Vajalike tegevuste juurde on tabelisse märgitud tõenäoline läbiviimise aeg. Kaitsekorralduskava koostaja on Keskkonnaamet.

Kaitsekorralduskava koostamisprotsessi raames ootame täiendavaid ettepanekuid kaitsekorralduskava ja kaitsekorralduslike tegevuste kohta aastateks 2019–2028. Ettepanekud on oodatud e-posti aadressil info@keskkonnaamet.ee hiljemalt 21. detsembriks 2018.

Kaitsekorralduskava koostamise käigus avalikku koosolekut ei toimu, kui selleks ei avaldata soovi avaliku väljapaneku jooksul.

Lisainfo: Kerttu Elm, kerttu.elm@keskkonnaamet.ee, 680 7913

Kava eelnõuga saate tutvuda SIIN (28.6 MB, DOC)

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.