Sa oled siin

Laulasmaa maastikukaitseala kaitsekorralduskava koostamine

Keskkonnaamet teatab, et koostamisel on Laulasmaa maastikukaitseala kaitsekorralduskava. Kaitsekorralduskavaga kirjeldatakse ala eesmärgiks olevaid loodusväärtusi, nende mõjutegureid ja kaitsemeetmeid ning koostatakse tegevuste tabel, kus vajalikud tegevused on määratletud koos tõenäolise läbiviimise aja ja maksumusega.

 

Kaitsekorralduskava koostamise avalikkuse kaasamise koosolek toimub 10. detsembril 2018. a kell 16 Laulasmaa koolimaja aulas (Kloogaranna tee 20, Laulasmaa küla).

 

Kohale on oodatud maaomanikud, kohalikud elanikud, ettevõtjad ja teised asjast huvitatud. Koosolekul tutvustatakse kaitsekorralduskava tööversiooni ning oodatakse täiendavaid ettepanekuid kaitsekorralduslike tegevuste kohta.

 

Ettepanekud on oodatud e-postile tanika.ojasild@keskkonnaamet.ee hiljemalt 6. detsembriks.

 

Lisainfo: Tanika Ojasild, 5699 5307, tanika.ojasild@keskkonnaamet.ee

 

Kaitsekorralduskava (4.45 MB, PDF)

 

Pruun raunjalg Laulasmaa maastikukaitsealal. Foto: Riina Kotter

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.