Sa oled siin

Osmussaare maastikukaitseala kaitsekorralduskava avalikkuse kaasamise koosolek

Keskkonnaamet teatab, et Osmussaare maastikuala kaitsekorralduskava koostamise raames toimub 13. septembril 2018 kell 11.00–13.00 Keskkonnaameti Haapsalu kontoris (Kiltsi tee 10) avalikkuse kaasamise koosolek.

Kaitsekorralduskava on alusdokument kaitsekorralduslike tööde planeerimiseks, elluviimiseks ja rahastamiseks. Kaitsekorralduskavaga kirjeldatakse ala eesmärgiks olevad loodusväärtused, nende mõjutegurid ja kaitsemeetmed, seatakse eesmärgid väärtuste kaitseks ning koostatakse täpsem põhiväärtuste säilimisele, taastamisele ja tutvustamisele suunatud looduskaitseliste tegevuste kava.

Koosolekul tutvustatakse kaitsekorralduskava eelnõu ning oodatakse täiendavaid ettepanekuid kaitsekorralduslike tegevuste kohta aastateks 2019–2028. Olulisemateks kavandatud tegevusteks on poollooduslike koosluste taastamine ja hooldus ning külastuskorraldus. Kohale on oodatud saare elanikud, ettevõtjad, kohaliku omavalitsuse esindajad ja teised asjast huvitatud.

Lisainfo: Elle Puurmann, elle.puurmann@keskkonnaamet.ee, tel 472 9430.

Kaitsekorralduskava tööversioon (3.67 MB, PDF)

Osmussaare pank. Foto: Riina Kotter

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.