Language switcher

Uljaste maastikukaitseala kaitsekorralduskava avalik arutelu

Keskkonnaamet koostab Uljaste maastikukaitseala kaitsekorralduskava. 31. märtsi 2017. a määrusega nr 69 kinnitas Vabariigi Valitsus Uljaste maastikukaitseala kaitse-eeskirja, millega määrati kaitseala piir, peamised väärtused ja kaitsekord.

Avalikustamisel olev kaitsekorralduskava on dokument, kus kirjeldatakse:

1. loodusväärtusi, mille kaitseks kaitseala on moodustatud;

2. tegureid, mis avaldavad väärtustele kas positiivset või negatiivset mõju ning meetmeid, mida on vaja rakendada negatiivsete mõjutegurite vähendamiseks;

3. tegevusi, mida on vaja teha, et loodusväärtused säiliksid või nende väärtuste seisund paraneks.

Kaitsekorralduskavaga saab tutvuda siinse teate allosas. Planeeritud tegevused, nende läbiviimise tõenäoline aeg ja maksumus on toodud kaitsekorralduskava tabelis 5.

Uljaste MKA kaitsekorralduskava eelnõud tutvustav avalik koosolek toimub 10. mail 2017. a kell 15 Sonda rahvamajas (Lembitu 13). Kohale on oodatud maaomanikud, kohalikud elanikud, ettevõtjad ja teised asjast huvitatud. Avalikul arutelul saab teha ettepanekuid kaitsekorralduskava täiendamiseks.

Lisainfo: Keskkonnaameti kaitse planeerimise spetsialist Liggi Namm, 325 8404, liggi.namm@keskkonnaamet.ee

Kaitsekorralduskavaga saab tutvuda SIIN (15.49 MB, PDF).

Mädajärv.Foto: Liggi Namm

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.