Sa oled siin

Vormsi maastikukaitseala ja Väinamere hoiuala Vormsile jääva osa kaitsekorralduskava avalikkuse kaasamise koosolek

Keskkonnaamet teatab, et Vormsi maastikuala, Näsi merikotka püsielupaiga ja Väinamere hoiuala Vormsi saarele jääva osa kaitsekorralduskava koostamise raames toimub avalikkuse kaasamise koosolek 13. aprillil 2017 kell 11.30–13.30 Vormsi rahvamajas.

Kaitsekorralduskava on alusdokument kaitsekorralduslike tööde planeerimiseks, elluviimiseks ja rahastamiseks. Kaitsekorralduskavaga kirjeldatakse ala eesmärgiks olevad loodusväärtused, nende mõjutegurid ja kaitsemeetmed, seatakse eesmärgid väärtuste kaitseks ning koostatakse täpsem põhiväärtuste säilimisele, taastamisele ja tutvustamisele suunatud looduskaitseliste tegevuste kava. Kaitsekorralduskava eelnõu koostas Eesti Looduseuurijate Selts.

Koosolekul tutvustatakse kaitsekorralduskava eelnõu ning oodatakse täiendavaid ettepanekuid kaitsekorralduslike tegevuste kohta aastateks 2017–2026. Olulisemateks kavandatud tegevusteks on poollooduslike koosluste taastamine ja hooldus ning külastuskorraldus. Koosolekul osaleb ekspert Renno Nellis, et arutada linnujahi teemal. Kohale on oodatud maaomanikud, kohalikud elanikud, ettevõtjad, jahiseltsi liikmed, kohalike omavalitsuste esindajad ja teised asjast huvitatud.

Tutvu kavaga. (5.28 MB, PDF)

Lisainfo: Elle Puurmann, elle.puurmann@keskkonnaamet.ee, 472 9430

Saxby ja Rumpo. Fotod: Risto Sauso​​​​​​

Kuidas osaleda
riigi valitsemises?

Sinu arvamus on meile väga oluline!
Kasuta ära oma võimalusi rääkida kaasa riigi asjades!

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.