Language switcher

You are here

Lahemaa rahvuspargi koostöökogu kultuuripärandi sektsiooni koosolek

Date: 
Friday, 26.01.2018
Time: 14:00
Location: 
Keskkonnaameti Palmse kontor, Palmse mõis, Lääne-Virumaa

Kutsume Teid Lahemaa rahvuspargi koostöökogu kultuuripärandi sektsiooni koosolekule, mis toimub reedel, 26. jaanuaril kell 14.00-16.30 Keskkonnaameti Palmse kontoris.

Päevakord:

1. Lahemaa kultuuripärandikoolitused 2018-2019. Oodatud on erinevad ideed. Valdkondlike koolituste kõrval on meil kaks kampaaniaideed: (1) kultuuripärandi vestlusringid külades  "Lahemaa ja maailm: paigad ja inimesed", (2) ehituspärandi kampaania „100 aastat arhitektuuri Lahemaal – vaba riik ja nõukogude pärand“. Tutvu koolituste kavaga. (467.06 KB, PDF)

2. Lahemaa ehituspärandi kaitse ja elavate külamaastike programmi tegevused, plaanid, rahastus. Tutvu ehituspärandi kaitse kava (1.32 MB, PDF)ja külamaastike programmi kavaga. (949.96 KB, PDF)

3. Lahemaa kultuuripärandiuuringud 2018-2019. aastatel. Vaata ka Lahemaa kaitsekorralduskava.   (PDF)

Kohtumiseni!

Ave Paulus, Lahemaa rahvuspargi koostöökogu kultuuripärandi sektsiooni juht, ehituspärandi ja elulaadi töögruppide koordinaator, Keskkonnaameti Põhja regiooni kultuuripärandi spetsialist

Neljamastiline barkantiin "Tormilind" (1922) on üks suurimaid Eestimaa randadel ehitatud purjelaevadest. Ehitus toimus Käsmu kapteni Rudolf Pahlbergi eestvedamisel Hara rannas, Haagininal. See on üks ilusaimaid Eesti rannas ehitatud purjekaid, mis on sõitnud maailmameredel. 


About Estonia

Get closer acquainted with Estonia, coming here for a visit, studies, business or investments!

Estonian Official Gateway

Get closer acquainted with Estonia and see what are the most important facts and main areas of activity here.

Digital Society

Estonia has
transformed itself into
one of Europe’s business success stories of the last decade, mainly thanks to the sophisticated e-solutions available here.

Follow our updates in social media