Language switcher

You are here

Tagasiside ja vaide esitamine

Kui Teil on ettepanekuid, häid sõnu või kriitikat seoses antud teenusega, siis palume anda tagasisidet, täites tagasiside vormi. 

Tagasiside on mõeldud väljendamaks rahulolu, rahulolematust või teha ettepanekuid Keskkonnaameti teenuse, ametniku tegevuse või töökorralduse üle. Teie tagasiside on meile oluline, et korraldada tööd kliendi ootustele vastavaks.

Tagasisidevorm

Kui soovite vastust, siis palun kindlasti täita kontaktandmete osa ning vastuse saate 30 päeva jooksul.

NB! Vaideid, taotlusi, märgukirju, avaldusi jms saab Keskkonnaametile esitada elektroonselt e-posti aadressile info@keskkonnaamet.ee või postiga. Teabenõuet avaliku teabe saamiseks ainult olemasoleva info või dokumentide kohta saab esitada https://adr.envir.ee/.


Keskkonnaamet saadab oma klientidele küsimustiku rahulolu uuringuks

Alates 2015. aastast kasutab Keskkonnaamet oma klientide rahulolu uuringuks soovitusindeksi programmi RECOMMY. Küsimustik saadetakse aadressilt app@recommy.com klientidele, kellega Keskkonnaamet on lähiajal suhelnud. Palume teil küsimustikule vastata, kui olete pöördumise oma meilile saanud. 


About Estonia

Get closer acquainted with Estonia, coming here for a visit, studies, business or investments!

Estonian Official Gateway

Get closer acquainted with Estonia and see what are the most important facts and main areas of activity here.

Digital Society

Estonia has
transformed itself into
one of Europe’s business success stories of the last decade, mainly thanks to the sophisticated e-solutions available here.

Follow our updates in social media