Uudised

Prindi
27. jaanuar 2017

Märgalade päeva tähistamine, 04. veebruaril Soomaal!

Kalendrisündmus

Laupäeval, 4. veebruaril on kõik huvilised oodatud Soomaa rahvusparki, et üheskoos tähistada rahvusvahelist märgalade päeva.

PÄEVAKAVA:
11.00 kogunemine Soomaa rahvuspargi looduskeskuses, Kõrtsi-Tõramaal
11.15- 12.00 Ülevaade Soomaa rahvuspargi sooelupaikade taastamisest. Projektist räägib RMK looduskaitsespetsialist Priit Voolaid
12.00 – 13.00 „Märgalade olemus ja olulisus“. Jutustab metsamees ja loodusfotograaf Tarmo Mikussaar. Teemat ilmestavad lektori isiklikud kogemused ja fotojäädvustused.
13.00 Retk Tõramaa puisniidule ja vaatetorni.
Retkele annab hoo sisse kohalik giid Algis Martsoo.

Selga ja jalga ilmastikule vastavad riided ja jalanõud.
Kaasa oma toidukott.

Ürituse toimumist toetab RMK ja SA Keskkonnainvesteeringute Keskus.
Osalemine on tasuta!

Vajalik eelregistreerimine!  
krista dot kingumets at keskkonnaamet dot ee , tel: 5562 4391


02. jaanuar 2017

09.01. Soomaa kultuuripärandi koolituste teemaline nõupidamine

Kalendrisündmus

Esmaspäeval, 9.jaanuaril kell 10.30, on oodatud kõik Soomaa rahvuspargi kultuuripärandi hoidjad ja huvilised Tipu looduskooli, kus arutleme käesoleval aastal planeeritud kultuuripärandi sündmuste ja koolituste üle!

Ootame rohket osavõttu!

Lisainformatsioon: Pille Saarnits, pille dot saarnits at keskkonnaamet dot ee, tel: 523 3848
 

25. oktoober 2016

24.november koostöökogu koosolek

Kalendrisündmus

Soomaa rahvuspargi koostöökogu koosolek toimub neljapäeval 24.novembril, algusega kell 15.00, RMK Soomaa looduskeskuses (Kõrtsi-Tõramaal).
Antud koosolekul antakse ülevaade asutuste, organisatsioonide aasta tegevustest (rahvuspargiga seotud), võimalusel ka uue aasta plaanidest ning arutatakse tekkinud küsimusi. Kindlasti on oodatud ka kogukonna poolsed sõnavõtud ja ettepanekud.

Ootame arutelu või tutvustust vajavate teemade ettepanekuid hiljemalt reedeks 11.novembriks, e-mailile liina dot laanemets at keskkonnaamet dot ee

Kevadel 5.mail toimunud koostöökogu protokolli leiate siit: http://www.keskkonnaamet.ee/soom/kontakt/soomaa-koostookogu-4/